Femme
Все для i про жiнок


Вправи для талії і живота

20.06.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

вправи для живота і талії
вправи для живота і талії
вправи для живота і талії
Живіт і талія - найбільш проблемні місця жіночої фігури, вони найбільш схильні запасати жирові відкладення - так вже розпорядилася природа. І щоб прибрати живіт і підкреслити нашу талію, доведеться попрацювати.

Вправа 1.

Станьте прямо, живіт втягніть, ноги на ширині плечей і злегка зігнуті в колінах. Руки зігніть перед собою. Тепер починайте повороти вправо-вліво торсом (стегна і ноги залишаються на місці). Зробіть 20 повторів. Потім прискорте темп і обертайтеся з одного боку в інший вже швидше і енергійніше - 20-30 разів. Після цього підніміть руки вгору, потягніться, зробіть вдих, опустіте руки - видих.

Вправа 2.

Це вправа для талії і живота допоможе нам укріпити наш прес і позбавитися від зайвих жирових відкладень. Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах і трохи розставте їх. Руки за головою, голова підведена, лікті «дивляться» в сторони, підборіддя направлене вгору. Тепер прагніть відірвати лопатки від підлоги за допомогою лише черевних м'язів, тягніть підборіддя вгору (ні в якому разі не притискуйте його до шиї). Повторіть 20 разів, потім ускладніть вправу, виконуючи по три маленькі пружинячі рухи вгору-вниз - 8 разів. Тепер розслабтеся, витягніть руки і ноги.

Вправа 3.

Ця вправа дозволить усунути відвислий живіт, оскільки направлена на нижній преса. Ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба, ноги зігнуті в колінах і підведені. Тепер прагніть підтягнути коліна до грудей і підвести таз лише за допомогою м'язів живота. Ця вправа малопомітна, але дуже ефективна. Часта помилка - виконання цієї вправи ривками, коли підйом здійснюється за інерцією. Вправу повторити 20 разів.

Вправа 4.

Наступна вправа направлена на бічні м'язи - робимо красиву талію, позбавляємося від зайвих боків. Отже, вихідне положення: лежачи на підлозі, ноги зігнуті в колінах, одна рука за головою, інша - уздовж тулуба, голова підведена. Тягнемося витягнутою рукою до стопи, повертаємося у вихідне положення, повторюємо 8 разів, потім збільшуємо темп і робимо ще 8 повторень. Потім теж саме, лише з іншого боку. Підборіддя направлене вгору, і не притискається до шиї.

Вправа 5.

Це ще одна вправа для талії і живота, направлена на нижній прес. Ляжте на підлогу, ноги підведіть на кут 30 градусів, руки витягніть уздовж тіла. Тепер робимо вправу ножиці, схрещуючи поперемінно ноги 16 разів. Спочатку у вас може не вийти, тому зробіть, скільки зможете, поступово збільшуючи кількість повторень.

Вправа «кішка».

Ця вправа дозволить підтягнути м'язи живота і розслабити спину. Станьте на карачки і виконайте прогин вниз. Потім вигніть спину вгору, при цьому втягуючи живіт. Порахуйте до трьох і знову виконайте прогин вниз. Повторіть 8 раз.

Вправи для талії і живота бажано доповнювати аеробними навантаженнями (біг, плавання, велосипедний спорт), тоді жирові відкладення спалюватимуться швидше, і ви швидше побачите свій красивий підкачаний прес і струнку талію. Аби мати красиве тіло не лише в області талії, потрібно виконувати комплекси вправ на всі групи м'язів.

Вправи для живота


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти