Femme
Все для i про жiнок


Вправи для схуднення в домашніх умовах

06.10.2013 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

фізичні вправи для схуднення в домашніх умовахБуло б чудово, якби кожен міг дозволити собі мати будь-які тренажери для тренувань удома, але, на жаль, це нездійсненно для більшості людей. Якщо ви читаєте цю статтю, то ви напевно з їх числа. І в цьому немає нічого страшного, я навіть вважаю, що вам поталанило, оскільки ті фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах, які я вам сьогодні покажу, украй ефективні і жодні тренажери їх не замінять. Тепер у вас більше не буде виправдань тому, аби прогуляти тренування або забути про регулярну фізичну активність.

Ходьба

Перше з чого ви повинні почати тренування це ходьба. Якщо погода хороша, то чудово буде вийти на вулицю і насолодитися красивим пейзажем. Проте, якщо погода сувора і ллє дощ, ви все одно можете провести ефективну розминку в домашніх умовах. Якщо у вас є сходи, то ви можете підніматися і спускатися по ним кілька разів (можна навіть узяти додатковий вантаж на плечі). Це допоможе підвищити тонус ваших ніг, стегон і сідниць. Прекрасна аеробна вправи для схуднення.

Присідання

Під час присідань працюють сотні м'язових волокон одночасно таких крупних м'язових груп як квадріцепси, біцепс стегна і сідниці, а також задіюються безліч різних дрібних м'язів. Для схуднення присідання є однією з кращих фізичних вправ.

вправи для схуднення в домашніх умовах

 • Встаньте прямо, руки витягніть вперед. Груди вперед, спину тримайте прямою.
 • Відсуньте стегна назад, неначе ви намагаєтеся сісти на стілець і зігніть ноги в колінах.
 • Сядьте вниз, так низько, наскільки це можливо.
 • Напружте сідничні м'язи і поверніться у вихідну позицію.

Випади

вправи для схуднення

Ще одна з кращих вправ на ноги. Є безліч варіацій вправи, але ефективно працюватиме будь-який варіант. Просто виставте одну ногу вперед, як показано на фото, одночасно зігнувши обидві ноги в колінах до паралелі з підлогою, і опустіться вниз. Потім поверніться у вихідну позицію і повторіть з іншою ногою.

Підйом на сходинки

У тренажерному залі цю вправу часто виконують з гантелями. Ви також можете узяти який-небудь вантаж чи, наприклад, ранець з книгами і підніматися на стілець.

фізичні вправи для схуднення

 • Поставте одну ногу на сходинку і відірвіть другу від підлоги.
 • Підніміться вгору.
 • Опустіть цю ж ногу назад і поверніться у вихідне положення.
 • Повторіть з іншою ногою.

Планка

Це фізична вправа ще називається горизонт в упорі лежачи, і воно допомагає спалити зайвий жир, при цьому ви абсолютно не рухаєтеся. Річ у тому, що під час стабілізації вашого тіла в одній позі задіюється безліч різних м'язів, що сприяє схудненню.

вправи для схуднення

 • Просто прийміть упор лежачи, як під час звичайних віджимань або зігнувши руки в ліктях як на фото.
 • Тримайте спину рівно і напружте м'язи живота.
 • Стримуйтеся в цій позиції не менше 30 секунд. Потім зробіть паузу і повторіть ще кілька разів.

Віджимання

Я думаю, це вправу представляти не потрібно. Класичні віджимання це одна з кращих фізичних вправ в домашніх умовах, яке розвиває груди, плечі, трицепс, черевний прес, м'язи попереку і сідниць. Чому віджимання допомагають схуднути? Річ у тому, що ніж більше м'язів задіюється, тим ефективніше схуднення, оскільки метаболізм підвищується і спалюється більше калорій.

Горизонт на одній нозі

Також як і планка, ця вправа задіює безліч дрібних м'язів-стабілізаторів, що позитивно позначається на вашій фігурі. Особливо корисно це вправи для тих, хто протягом дня не може нікуди вирватися, наприклад, на роботі або при роботі по вдома .

вправи для схуднення в домашніх умовах

 • Встаньте прямо, ноги трохи більше ширини плечей.
 • Підніміть одну ногу назад, при цьому корпус нахиліть вперед до паралелі до підлоги.
 • Напружте свої сідниці і м'язи живота. Спину тримайте зігнутою.
 • Затримайтеся в цій позиції так довго, як ви можете, потім поверніться назад і повторіть з іншою ногою.

Стрибок вгору з підйомом рук

Це прекрасна вправа,вона задіює м'язи рук, ніг, плечей, преса і спини.

вправи для схуднення в домашніх умовах

 • Для виконання вам просто потрібно стати прямо, ноги на ширині плечей, руки по швах.
 • Потім зробіть стрибок вгору, одночасно піднявши руки вгору, а ноги широко розставити, як показано на фото.
 • Поверніться у вихідне положення також із стрибка.

Віджимання з випадом руки вгору

Існують десятки способів різноманітити класичні віджимання, аби весь час пробувати щось нове і не дозволяти своєму організму пристосуватися до типових навантажень. Такі віджимання задіюють м'язи-стабілізатори, а також прес.

вправи для схуднення

 • Зробіть звичайне віджимання і коли ваші руки будуть у верхній точці, підніміть праву руку вгору через плече, одночасно розвернувши корпус так, щоб тіло утворило букву Т.
 • Поверніться у вихідне положення і повторіть з лівого боку.

Скручування на прес

Класична вправа. Виконуйте звичайним способом з підйомом корпус і ніг вгору. У верхній точці торкніться пальцям рук до п'яти, потім поверніться у вихідну позицію і повторіть.

фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

У цій статті я розповів вам про найефективніші фізичні вправ для схуднення, які вам слід узяти на озброєння. Па'мятайте, що кількість повторень має бути 8-15 (середня кількість), аби змусити тіло використовувати жирові клітки як паливо. Виконуйте всі ці вправи послідовно 3 рази в тиждень або розбийте на групи і виконуйте щодня. Також обов'язково подивіться наступне відео, з вправами для спалювання жиру. Успіхів!

Підготовано на основі samsebetrener.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти