Femme
Все для i про жiнок


Вправи для ніг і сідниць - ніжки світового стандарту

20.06.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

вправи для ніг і сідниць
вправи для ніг і сідниць
вправи для ніг і сідниць
Як не крути, а чоловікам подобаються дівчата з красивими стрункими ногами. Принаймні, більшості з них. Якщо природа не наділила вас довгими ногами «від вух», це ще не привід засмучуватися. Адже краса ніг полягає не лише і не стільки в їх довжині, скільки в їх формі, стрункості. Досягнути красивої форми ніг, підтягнути м'язи, позбавитися від зайвих сантиметрів і целюліту можна різними способами. Можна бігати на довгі дистанції, займатися сайклом, танцювати або виконувати вправи, направлені саме на створення красивих і струнких ніг. У цьому нам допоможе наступний комплекс вправ

Вправи для ніг і сідниць

Недавно дізналася про таку книгу «Ніжки світового стандарту». Саме так і називається. Там автори пропонують спеціальну систему вправ, направлену на побудову м'язів ніг, стегон, сідниць, а заразом і пресу, грудей, спини. Автори обіцяють, що за 6 тижнів наполегливих і регулярних занять ви матимете ніжки світового стандарту. Чесно скажу, вірила я в це все насилу. Але, я людина не ледача і схильна до експериментів, тому вирішила перевірити (шкоди від занять вже точно не буде). Я була здивована, коли вже після першого тижня побачила добрі результати, тому рекомендую цю книгу і вам.

 • Балетна основа

  Ніжки світового стандарту засновані на балеті. Тому потрібний верстат, аби спиратися на нього (брешу, спиратися - ні в якому разі, потрібно просто балансувати у верстата). Мало у кого в будинку може виявитися балетний верстат, тому автори радять займатися біля стійкого стільця із спинкою, біля дивана. Якщо вам важко контролювати свою поставу, знадобитися ще і дзеркало. Правильна постава в цьому комплексі грає важливу роль. Потрібний буде м'яч, волейбольний або футбольний, досить пружний.

  Комплекс вправ починається з розминки. Автори рекомендують доповнювати свої заняття ще і аеробними вправами по півгодини до занять основним комплексом - це допоможе швидше спалювати зайвий жир.

 • Ітак, розминка.

  Перша вправа: ноги на ширині плечей, спина рівні, живіт підтягнутий. Підніміть витягнуті руки перед собою. Тепер піднімайте по черзі кожну ногу, згинаючи в коліні і намагаючись дотягнутися як можна ближче до руки. Так потрібно виконати по 30 повторів для кожної ноги (по черзі).

  Наступна вправа практично така ж, але потрібно додати ще рух руками: у сторони і вгору.

  Вправа третя: станьте рівно, руки покладіть на плечі, ноги на ширині плечей, коліна трохи зігнуті. А тепер найцікавіше - стискуйте сідниці і трохи виштовхніть таз вперед і вгору - це основна фішка цих вправ, саме в цьому закладений секрет ефективності даного комплексу. Тепер просто нахиляйтеся з одного боку в інший, аби лікоть дивився в підлогу. Нахиляйтеся настільки, наскільки зможете. Не забувайте утримувати таз і поставу. Зробіть по 20 нахилів вправо і вліво.

  Тепер розтяжка: нахиліться вперед, руки покладіть на підлогу, перенесіть вагу тіла на передню частину ступень. Утримуйте таке положення 30 сек. Не квапитеся, рухи плавні. Нахиліть голову до лівого коліна, обхватіть його правою рукою, ліву руку витягніть вгору за спиною. Так затримайтеся ще на 30 сек. Те ж саме в праву сторону.

  Розтяжка майже закінчена. Основний комплекс, як я вже і говорила, грунтується на вправах, що виконуються із "стисненям" тазу. Це дозволяє підтягнути сідничні м'язи і квадріцепси. Також будуть вправи на розтяжку підколінних м'язів, м'язів внутрішньої поверхні стегна (для цього і знадобитися м'яч), грудних м'язів, косих м'язів живота.

 • Попереду - 6 тижнів наполегливої роботи.

  Описувати весь комплекс, думаю, не має сенсу, оскільки все це можна прочитати в книзі. Її можна, звичайно, викачати в інтернеті, і не в самій кращій якості, тому краще придбати паперовий варіант книги "Ніжки світового стандарту" - побережіть нерви. Вправи ускладнюватимуться з кожним тижнем - в книзі розписаний кожен тиждень, а всього їх шість. Також там ви знайдете картинки, рекомендації по харчуванню перед тренуванням, поради з догляду за ногами, ну і потужну мотивацію (американці це вміють). Якщо ви хочете отримати результат якнайскоріше, займайтеся щодня. Знайте, що на другому тижні може настати переломний момент, коли вам захочеться кинути все, але потрібно пересилити себе і далі вже все піде гладше. Також потрібно пам'ятати, що досягнутий результат необхідно підтримувати, тому кожного тижня потрібно буде пару разів займатися цим комплексом вправ, але це в же буде не складно і увійде у вас до звички. Успіхів вам в досягненні своєї мети - ніжок світового стандарту!


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти