Femme
Все для i про жiнок


Випрямлення волосся

10.06.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

випрямлення волосся
випрямлення волосся
випрямлення волосся
випрямлення волосся

Випрямлення волосся - справа тонка

Сьогодні дуже модно випрямляти волосся. Як же випрямити волосся в домашніх умовах?

Якщо вам набридло ходити з кучерявим або хвилястим волоссям, можна його випрямити. При цьому зовсім необов'язково йти на прийом до стиліста. Укладання можна зробити і в домашніх умовах.

Перший спосіб досить простий. Випрямлення волосся в домашніх умовах передбачає в даному випадку використання гребінця, а також випрямляючого бальзаму. Відразу після того, як ви вимили голову, нанесіть на волосся спеціальний бальзам і добре розчешіть їх, починаючи від кінчиків. Акуратно висушіть локони без використання фену.

У випадку якщо ваше волосся в'ється від природи і не піддається приведеному вище способу випрямлення, існує інший метод. Випрямлення кучерявого волосся відбувається з використанням допоміжних пристосувань, таких як плойка, фен, затиски, лосьйон і спеціальний гребінець.

Як правильно випрямляти волосся?

 • Аби ваше волосся не постраждало при випрямленні, необхідно дотримувати декілька правил.
  Перш ніж випрямляти волосся, їх потрібно вимити з використанням розгладжуючого шампуня і кондиціонера. Після цього відіжміть волосся рушником. Розчешіть вологе волосся гребенем з широкими зубцями і нанесіть на них захисний засіб. Останнє дозволить випрямити локони, не пошкодивши їх структуру.

  Залиште волосся сохнути звичайним чином або висушіть їх феном під струменем холодного повітря. Лише після виконання всіх попередніх процедур можна переходити до випрямлення праскою.

 • Як випрямити волосся праскою?

  На сьогоднішній день існують усілякі випрямлячі для волосся. Найбільшу популярність серед жінок отримала так звана праска.
  Перш ніж починати процедуру випрямлення волосся, необхідно вимити голову. На вологе волосся нанесіть засіб для випрямлення і висушіть їх без використання фену.
  Коли локони висохнуть, нанесіть на них спеціальне молочко. Воно захищатиме волосся від перегрівання. Після цього закріпіть волосся затиском, залишивши лише одне вільне пасмо на потилиці. З нього і почніть випрямлення волосся, рухаючись праскою від коріння до кінчиків. Поступово, пасмо за пасмом випрямляйте волосся, поки не досягніть верхівки. Наостанок розчешіть волосся і закріпіть зачіску лаком.

  Під час процедури стежите за тим, аби температура нагрівання плойки не перевищувала відмітку в 120 градусів. Професійні стилісти не рекомендують використовувати праску частіше 3 раз на тиждень.

 • Як випрямити волосся без праски?

  Як показує практика, випрямлення волосся праскою часто призводить до порушення структури волоса. Тому все частіше випрямляють волосся без праски. Один із способів ми наводили вище.

 • Як випрямити волосся феном?

  Найбільш щадним приладом для випрямлення волосся вважається фен. Він не травмує локони і забезпечує хороший ефект. Для випрямлення волосся феномом необхідно намочити волосся і нанести на них випрямляючий бальзам. Після цього слід розчесати їх, розділивши на окремі пасма. Кожне пасмо необхідно обдути потоком холодного повітря по напряму від коріння до кінчиків. Після певних зусиль ви отримаєте бажану зачіску.

 • Як випрямити волосся назавжди?

  Якщо ви не хочете мучитися з випрямлячами для волосся, сходіть в салон краси і зробіть перманентне випрямлення волосся. Фахівець оцінить стан вашої шевелюри і підбере такі хімічні речовини, які створять бажаний ефект без травмування поверхні волоса.
  Можна також скористатися процедурою біо-випрямлення волосся. Цей метод дозволяє надовго випрямити волосся, не руйнуючи їх структури. В деякій мірі біо-випрямлення волосся позитивно впливає на їх стан.
  Ми запропонували вам найбільш популярні і безпечні способи випрямити волосся. Вибір залишається за вами. • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти