Femme
Все для i про жiнок


Відновлення волосся - лікування облисіння

10.06.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

відновлення волосся
відновлення волосся
відновлення волосся

Всього два лікарські засоби від облисіння отримали офіційне схвалення медиків: міноксидил (рогейн) і фінастерид (пропеція). Міноксидил діє як модифікатор біологічної реакції, а фінастерид пригнічує DHT (дигідротестостерон) в крові.

Відновлення волосся: рогейн/міноксидил

Міноксидил - найрозрекламованіші ліки від чоловічого облисіння. Рогейн користується більшою популярністю у жінок, страждаючих від випадання волосся. Оскільки рогейн - судинорозширювальний засіб, він широко застосовувався для лікування гіпертонії. Коли виявилось, що побічним ефектом ліків є стрімке ріст волосся, рогейн почали використовувати і для лікування випадання волосся.

Проте велика вартість цього препарату і його побічні ефекти (наприклад, свербіння і головні болі) часто відлякують потенційних покупців. Хоча міноксидил в топічній формі (тобто у формі мазі) вважається безпечним для здоров'я, він не рекомендований для людей з захворюваннями сердечно-судинного характеру. Міноксидил стимулює ріст волосся, проте ніяк не впливає на причини облисіння і не усуває їх. Цей препарат відноситься до категорії активаторів калієвих каналів. Поглинання надлишкової кількості міноксидила може викликати розлади зору, болі в грудях і порушення сердечного ритму. Деякі жінки, що приймають міноксидил, також скаржаться на посилення росту волосся на обличчі.

Лікування облисіння. Варіант 1: фінастерид/пропеція

Фінастерід в оральній формі є анти-андрогенними ліками, що пригнічують 5-альфа-редуктаз. Не дивлячись на те, що пропеція широко застосовується для лікування чоловічого облисіння, ці ліки не можна використовуватися для лікування випадання волосся у жінок. Вагітним жінкам не варто навіть думати про такі ліки, оскільки вони можуть негативно вплинути на розвиток плоду чоловічої статі.

Лазерна терапія проти облисіння

Як відомо, для видалення небажаного волосся часто застосовується лазер. Тепер лазерна терапія використовується і для зупинки випадання волосся. Під дією лазерного випромінювання починається процес фотобіостимуляції, яка «заряджає» шкіру голови. Цей процес стимулює кровообіг, що сприяє поліпшенню росту волосся.

Лікування облисіння. Варіант 2: пересадка волосся

Пересадка волосся - хірургічна процедура, в процесі якої волосся з потилиці пересаджують на ділянки, що облисіли. Волосся, розташоване на потилиці і з боків голови, стійке до дії гормонів, що викликають андрогенну алопецію. Завдяки використанню техніки мікро- і міні-пересадки хірургічна процедура трансплантації волосся допомагає відновити природний вигляд шевелюри. Новітні технології і інструменти дозволяють хірургам навіть створити нову лінію волосся. Сучасна техніка трансплантації абсолютно безпечна для здоров'я, проте вимагає від хірурга певної майстерності.

Лікування облисіння. Варіант 3: косметичні прийоми

Приховати випадання волосся допоможе правильно підібрана зачіска. Коротка стрижка і закругленими краями зорово робить шевелюру пишнішою, в ній менш помітні залисини. Досвідчений перукар може запропонувати зачіску, яка приховає залисини на верхівці, - на жаль, це не так просто, якщо у вас тонке волосся. Випадання волосся легко приховати, якщо у вас світле волосся. Не користуйтеся гелем, оскільки він склеює волосся, тим самим відкриваючи залисини. У разі потреби бажано замінити гель легким лаком для волосся.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти