Femme
Все для i про жiнок


Жіночі сумочки: правила вибору

10.06.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

Сумки - це, мабуть, найвигідніша зброя для створення супермодного образу. На сумки, як і на інші складові іміджу сучасної красуні, існує певна мода, що змінюється від сезону до сезону. Для того що б виявитися на вершині модного Олімпу слід знати які сумки пропонують провідні дизайнери у цьому сезоні.

Зупинимося детальніше на складових модного аксесуара - жіночої сумочки.

Перше на що потрібно звернути свою увагу це форму сумки. Форма і розмір сучасних сумок вражає, вони можуть бути величезними, при цьому здається ніби її власниця узяла з собою половину свого вихідного гардероба або зовсім мініатюрні, в яких проблематично покласти навіть ключі від автомобіля або мобільний телефон, сумочки можуть бути асиметричні або правильної форми. Головним трендом поточного сезону є сумки прямокутної або квадратної форми. Така форма це класика жанру. Подібні сумочки універсальні, вони личать як для походу на роботу, так і для заміської поїздки на відпочинок. Вечірній вихід рекомендується здійснювати з сумочками у вигляді квітки, годинника або навіть собачки - це дуже актуально цього сезону. Поєднання оригінальності і класики жанру дозволяє підібрати сумочку під будь-яке вбрання і бути модним незалежно від ситуації.

Що стосується розміру то, як уже згадувалося, вибір досить широкий. Слід зазначити, що від розміру сумочки залежать такі чинники як, її місткість та зручність. Клатчі і сумки-конверти, що відносяться до категорії сумочок маленького розміру, ідеально підійдуть для виходу в світ, а сумки великих розмірів, так звані сумки-сіточки незамінні для відпочинку. Вибираючи сумку на кожен день, слід віддавати перевагу середнім розмірам. Головне у виборі сумочки це комфорт і гарний настрій її хазяйки.

Щодо колірного рішення у виборі сумочки. При виборі кольору аксесуара сміливо вибирайте сумку в чорних, білих, коричневих тонах - вони є класичним колірним рішенням, а класика жанру, як відомо, не виходить з моди. У літній період особливо актуальні яскраві колірні рішення, ідеально буде виглядати жовта, зелена, червона, фіолетова сумочка.

вибір жіночої сумки Пам'ятайте про поєднання аксесуарів між собою і їх загальну гармонію з вбранням. Тому вибираючи колірне рішення для себе, керуйтеся цими міркуваннями.

  • Фактура. Дуже важливим питанням у виборі сумочки є, то, з якого матеріалу вона зроблена. Матеріал для виготовлення сумочок приголомшує своєю різноманітністю - це може бути шкіра, замша, бавовна, шовк, оксамит, атлас, хутро. Класичним варіантом вважається матова натуральна шкіра. Також слід відмітити, що ось вже декілька сезонів поспіль не виходять з моди сумочки, виготовлені з лакової шкіри і замші. Вибір фактури сумки залежить в першу чергу від стилю прекрасної власниці і від її особистого смаку. Взагалі поєднання декількох фактур, наприклад шкіри і шовку, є актуальною родзинкою в колекціях багатьох іменитих дизайнерів.

  • Прикраси сумочок. Цього року дизайнери акцентували свою увагу на підборі прикрас для сумочок. Найпопулярнішими стали такі прикраси як, пряжки, ремені, ланцюги. Особлива увага приділена сумкам на довгому ремені. Матеріал для ременів вибирається різний, це може бути шкіра, метал або шовкові стрічки. Модні аплікації на сумочках, принти, вишивка, бісер, стрази, стрічки. Сумка може бути строкатою і прикрашеною різними модними штучками, а може бути строгою і вишуканою. Вибір сумочки повністю залежить від того куди з цим незамінним аксесуаром ви збираєтеся піти.

  • Модна оригінальна сумка, грамотно підібрана до вашого образу зможе підкреслити достоїнства будь-якого вбрання, або навпаки приховати деякі огріхи. Зараз сумочки не обов'язково повинні бути в тон взуття, краще, якщо ваша сумка ідеально поєднується з вашим одягом і образом в цілому. Вибір сумок великий, а колірне, фактурне або рішення відносно розміру і наявності прикрас на модному аксесуарі залежить лише від вас.


    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти