Femme
Все для i про жiнок


Весільні плаття 2013

26.09.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Для колекцій весільних платтів весна-літо 2013 характерна сучасна впевненість у поєднанні з ретро-романтизмом, чистотою природних стихій і карменовською пристрастю.

  Весільні плаття 2013

Carolina Herrera (Кароліна Херрара), Rivini, Ines Di Santo ( Інес ді Санто), Amsale (Амсале)

У деяких моделях модних весільних платтів нового сезону відчуваються нотки міського, злегка задиристого стилю, наприклад, в костюмі брюк нареченої або коротких платтях з пишною, але трохи колючою спідницею, відмінно відповідних для танців всю ніч.

  Весільні плаття 2013

Reem Acra, Enzoani (Ензоані), Alan Hannah (Алан Ханнах), Monique Lhuillier (Монік Люльє)

Легкий подих ретро-стилю прослідковується в жіночних кап-рукавах і блиску атласу весільного плаття приталеного силуету, що нагадують про старовинні бали. Як і раніше в моді напівпрозорий верх, який робить акцент на глибокому декольте, а також асиметричний виріз на одне плече.

  Весільні плаття 2013

Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Amsale (Амсале), Enzoani (Ензоані), Badgley Mischka (Беджлі Мішка)

Силует русалки і повітряні, ніби спінені спідниці - модні тренди весільних платтів весна-літо 2013. Найчастіше, об'єм і напівпрозорість дизайнери створюють з допомогою тюлі або сітки.

  Весільні плаття 2013

Amsale (Амсале), Ines Di Santo ( Інес ді Санто), Monique Lhuillier (Монік Люльє), Vera Wang (Віра Ванг)

У моді крупний декор: пеплум, волани, квіткові деталі, банти, а також злегка ламані конструкції, що нагадують японське орігамі.

  Весільні плаття 2013

Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Marchesa (Марчеза), Reem Acra, Monique Lhuillier (Монік Люльє)

Для весільних платтів сезону дуже актуальне мереживо і мерехтливі розсипи леліток у вигляді легкої завіси. Дизайнери пропонують поєднання повітряних об'ємних деталей весільного плаття з гладким узором мережива або точковим сяянням полотна.

  Весільні плаття 2013

Romona Keveza, Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Vera Wang (Віра Ванг)

Весільне плаття червоного кольору - безумовний тренд нових колекцій. Окрім традиційного білого, актуальні пастельні відтінки, чорний, сливовий і бордовий кольори.

Джерело verystylish.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти