Femme
Все для i про жiнок


Вечірня мода для повних дівчат

10.08.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

вечірні сукні для повних дівчат
вечірні сукні для повних дівчат

Мода для повних дівчат також існує і займає своє особливе місце. Якщо правильно підібрати вбрання, враховуючи особливості повної фігури, можна перевершити по красі найстрункіших моделей.

Найголовніше у виборі вечірнього вбрання для повних жінок - зробити явний акцент на всіх достоїнствах фігури і при цьому приховати її недоліки. Ось в цьому ми хочемо допомогти повним красуням.

Перш за все, вибирайте плаття трапецієвидної форми. Важливо вибирати плаття з елегантним кроєм, тканина яких повинна м'яко облягати фігуру. Краще всього зупинити свій вибір на довгих платтях, так ви виглядатимете набагато стрункіше і витонченіше.

Якщо природа нагородила вас шикарними грудьми, то слід купувати плаття з відвертим декольте або ж з глибоким V-подібним вирізом. Так ви зосередите увагу на найкрасивіших частинах вашого тіла. Окрім цього, акцентом на грудях може стати і використання різних крупних аксесуарів, таких як всілякі рюші або банти.

Вас засмучує живіт, що виділяється? В цьому випадку краще підібрати довге вечірнє плаття із завищеною талією. Такого роду плаття оптично витягує вашу фігуру, роблячи силует максимально ідеальним.

Якщо у вас дуже висока талія, відвернути від неї увагу і оптично «витягнути» верхню частину тіла можна наступним способом: спробуйте підібрати собі вечірнє плаття, де верх і низ виконані в різних колірних гаммах.

Для тих, у кого немає вираженої талії, можна підібрати плаття із спідницею що м'яко розширюється до низу, а талію позначити крупним поясом. Окрім цього варіанту добре підійдуть для таких пані класичні плаття-футляри, в яких буде створений силует, але талія не буде перетягнута.

Добре допоможуть підкоригувати фігуру і двошарові плаття. Наприклад, атласна основа покривається ніжним мереживом темних відтінків.

Якщо ваша верхня частина далека від досконалості, її рекомендується прикривати палантином.

Дуже широкі плечі можна «приховати» за допомогою рукавів-воланів, але лише не вибирайте плаття з дуже пишними рукавами. Всі дизайнери рекомендують не відкривати широкі плечі. Уникайте надмірних прикрас цієї зони, інакше весь акцент в образі буде направлений саме на проблемну зону.

вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат вечірні сукні для повних дівчат

При виборі кольору вечірнього плаття для пампушок варто бути обережним, наприклад, плаття світлих пастельних тонів здатні зорово додати ще декілька кілограмів. Краще всього для вашої фігури підійдуть темні кольори: темно-червоні, всі відтінки синього, коричневі, чорні, смарагдові, лілові і фіолетові. Але якщо ви хочете все ж придбати світле плаття, краще буде його поміряти, оскільки інколи правильний крій може зорово поліпшити фігуру.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти