Femme
Все для i про жiнок


Вечірні зачіски на довге волосся

17.11.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Вечірні зачіски на довге волосся як правило дуже елегантні і неймовірно прикрашають своїх власниць. Існує багато зачісок, з яких ви зможете вибрати самий відповідний для вас варіант. Це можуть бути модні вечірні зачіски з чубком, зачіски з косами, зачіски з плетінням і багато інших.

Зачіски з чубком поєднуються з волоссям будь-якої довжини, проте довговолосих жінок вони прикрашають особливо. Тип чубка варто підбирати виходячи з форми обличчя: для круглих і квадратних обличчь підійде косий чубок, на овальному і подовженому обличчі краще буде виглядати прямий густий чубок. Чубок інколи вибирають виходячи із зросту жінки. Якщо ви - власниця стрункої і високої фігури, рекомендується уникати прямих і чітких геометричних ліній в зачісці. Для невисоких пані з пишними формами не рекомендується носити пишні і об'ємні чубки, краще використовувати косий або асиметричний варіант.

Довгі вечірні зачіски зараз знову в моді. Таку зачіску можна зробити як в салоні краси, так і своїми руками. Вечірні зачіски в домашніх умовах - хороший варіант, якщо знати як їх робити. Розглянемо ж, як зробити самостійно, швидко і ефективні декілька вечірніх зачісок.

Вечірні зачіски на довге волосся
Вечірні зачіски на довге волосся
Вечірні зачіски на довге волосся

Зачіска в стилі «Ретро».

В даний час величезними темпами набирає популярність стиль «Ретро» - це стосується як туалетів, так і зачісок. Зачіски на вечір в такому стилі досить оригінальні і прості у виконанні. Основна риса таких зачісок - чубок і волосся, укладені на потилиці. Можна прикрасити зачіску різними аксесуарами: стрічками, шпильками, бантами. Отже, відокремте чубок і за бажання трохи завійте і зафіксуйте його засобами для укладання волосся. Якщо чубока у вас немає, можна вийти з положення, відокремивши спереду пасмо і зафіксувавши її мусом для укладання і шпилькою-невидимкою збоку від голови. Просушіть чубок феном і укладіте його. Потім зберіть волосся ззаду в "ракушку", зафіксуйте її красивою шпилькою або якими-небудь іншими підручними засобами. Далі зафіксуйте зачіску лаком для волосся. Зачіска готова!

Зачіска «Мокре волосся»

Це досить швидкий варіант вечірньої зачіски для довгого волосся. Також вона личить і для середнього волосся. Намочіть волосся, аби вони стали трохи вологими. Потім нанесіть на нього засіб для укладання - мус, гель або пінку для волосся, гарненько просочіть ним волосся. Далі відділяйте пасмо за пасмом, по черзі скручуйте і мніть їх в грудочку, фіксуйте феном з насадкою-дифузором і просушуйте. Коли зачіска готова, за бажання можна додатково зафіксувати її лаком для волосся і прикрасити красивими шпильками або фурнітурою. Така зачіска добре тримається і виглядає вельми нестандартно.

Зачіска «Бант»

Стильна сучасна зачіска. Додаткові аксесуари до неї практично не потрібні, а виглядає така зачіска просто приголомшливо. Взагалі, подібні вечірні зачіски для волосся можна з успіхом використовуватися і в повсякденному житті. Бант з волосся можна зробити в різних місцях голови, залежно від особистих переваг. Якщо ви хочете зробити таку зачіску для ділових зустрічей - варто змістити «бант» до потиличної частини голови, уміло комбінуючи його з чубком.

Для того, щоб зробити один з варіантів зачіски «Бант» візьміть пару гумок для волосся, шпильки-невидимки і фіксуючий лак. В'юнке волосся бажано випрямити праскою, тонке волосся - накрутити на великі бігуді для додання об'єму. Далі приступимо до самої зачіски.

Розділіть волосся скроневої частини голови на три частини. Центральна частина має бути трикутною і формувати чубок. Отримані пасма накрутіть на крупні бігуді.

Волосся, що залишилося, зберіть в хвіст на потилиці. Змастіть руки гелем або воском для укладання. Розділіть хвіст навпіл, одне пасмо заколіть невидимкою вгорі. На другому пасмі внизу закріпіть другу гумку, саме пасмо посередині розділите надвоє, формуючи бант. Зафіксуйте нижню частину банта шпильками. Кінці волосся, що стирчать знизу, заховайте в бант або заколіть невидимками.

Звільніть заколене вгору пасмо і закріпіть його невидимками в основі банта, формуючи його «вузлик». Кінчики волосся, що залишилися знизу, заховайте в бант. Красиво укладіть чубок, а що дві пряди волосся з боків скрутіть в джгутики. Потім закріпіть їх шпильками з боків голови, а кінчики заховайте під бант. Зачіска готова!

Вечірні зачіски на довге волосся (фото)

Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся

Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся Вечірні зачіски на довге волосся


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти