Femme
Все для i про жiнок


Вечірні сукні - як не помилитися у виборі?

22.04.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

вечірня сукня
вечірня сукня

Відповідність актуальним модним тенденціям - не єдиний параметр будь-якого одягу, і вечірня сукня - зовсім не виключення. Вибір вечірньої сукні вимагає оцінки самих різних характеристик: крій, колірне рішення, тканина вечірньої сукні настільки ж важливі, як і її відповідність типові фігури.

Як вибрати сукню під тип фігури

Застава краси будь-якого одягу - це його відповідність типу фігури: як відомо, одна і та ж сукня може як перетворити свою власницю на справжню королеву вечора, так і привернути небажану увагу до недоліків фігури. Тому вибір вечірньої сукні завжди залежить від типу фігури, її достоїнств і недоліків. Так, наприклад, власницям пишних форм краще всього зупинитися не на класичній облягаючій вечірній сукні, а на сукні з вільним крієм - краще всього вибирати вечірню сукню із завищеною талією, лінія якої проходить прямо під грудьми. Такі моделі одночасно і привертають увагу до спокусливо-пишних грудей, і приховують виступаючий живіт і повні стегна. Якщо ж від грудей, навпаки, необхідно відвернути увагу, підійде вечірня сукня з пишним або декорованим подолом.

Щасливим власницям «модельної фігури», високим і струнким, личать будь-які сукні - у тому числі і класичні довгі вечірні сукні з вузькою або пишною спідницею. А ось мініатюрним жінкам довгі, «в підлогу» вечірні сукні не дуже личать: самий трендовий варіант - це асиметричні моделі, трохи укорочені спереду і класичної довжини ззаду. Саме такі вечірні сукні останнім часом користуються величезною популярністю в багатьох голлівудських зірок.

Крій вечірньої сукні

Крій вечірньої сукні - ще одна важлива характеристика, яку потрібно неодмінно враховувати при виборі «ідеальної» моделі. Класичний варіант - приталена вечірня сукня із завуженою спідницею або ж, навпаки, спідницею, що плавно змальовує стегна, досить вільною. Класична вечірня сукня може бути як з бретелями, що забезпечують додаткову підтримку грудей, так і без бретелей, що повністю оголює плечі - саме така варіація класичної вечірньої сукні вважається абсолютним фаворитом на червоній доріжці. Куди сміливіший і оригінальніший варіант вечірньої сукні - асиметрична сукня з одним плечем в стилі старогрецької туніки. В таких вечірніх сукнях, як правило, досить вільна, частенько багатошарова, спідниця, яка складає стильний контраст з облягаючим, корсетним верхом. І, нарешті, найбільш урочистий стиль вечірньої сукні - це бальна сукня з дуже пишною і довгою спідницею, по крою схожа з традиційним весільними сукнями. Самим популярним на сьогоднішній день залишається традиційний крій вечірньої сукні: відкриті плечі, корсетний верх, що підкреслює груди, і досить вільна довга спідниця з А-подібним кроєм.

Колір вечірньої сукні

Якщо крій і стиль вечірньої сукні повинні відповідати типові фігури, то з колірними рішеннями при виборі вечірньої сукні можна експериментувати практично до безкінечності. Ця характеристика сукні залежить, за великим рахунком, лише від індивідуальних переваг: вечірня сукня може бути нейтрального, спокійного відтінку - або ж, навпаки, відтінку яскравого і насиченого, однотонним або з принтом. Один з найцікавіших і трендових варіантів з червоної доріжки Голлівуду - вечірні сукні найсвітліших відтінків слонової кісті, срібла, топленого молока, колір яких дуже нагадує колір весільних суконь.

Вечірні сукні 2012: фото

вечірня сукня вечірня сукня

вечірня сукня вечірня сукня

вечірня сукня вечірня сукня

вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня

вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня вечірня сукня

Саме такі моделі весільних суконь несподівано виявилися найпопулярнішими на червоній доріжці церемонії вручення винагород «Золотий глобус»-2012: прихильницями світлих нейтральних відтінків стали Анджеліна Джолі, Шарліз Терон, Ніколь Кідман. Разом з білим і кремовим відтінками особливо актуальними в 2012 році стануть - принаймні, судячи по червоній доріжці «Золотого глобуса» - і елегантні вечірні сукні чорного кольору, що набувають особливого шарму за рахунок мережива, вишивки або леліток. Такі сукні для червоної доріжки вибрали Сальма Хайек, Джуліанна Мур, Міла Куніс - а думці цих голлівудських зірок слід довіряти, принаймні, при виборі вечірньої сукні.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти