Femme
Все для i про жiнок


Як правильно робити макіяж: універсальний макіяж

20.09.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

універсальний макіяж
універсальний макіяж
Кажучи про модні тенденції в макіяжі, треба обов'язково відзначити, що вже протягом декількох років особливо фешенебельним є макіяж, де основний акцент іде на очі, а не на губи, як це були років п'ять назад. В такого макіяжа є навіть своя назва - макіяж Smoky eyes, що можна перекласти як « димчастий». Такий макіяж можна дуже просто виконати і вдома, треба лише знати декілька простих правил і дещо опанувати техніку нанесення цього макіяжу.


Для попереднього підбору макіяжу варто скористатися цікавим та корисним помічником. Ім'я йому - MakeUp Instrument. Це програма що дозволяє проводити віртуальний макіяж . Варто лише завантажити своє фото та натиснути декілька клавіш, все просто та доступно навіть для новачка. Програму можна завантажити ТУТ

 • Отже, основний акцент повинен доводитися саме на область довкола очей.
 • Спершу, за допомогою тонального крему вирівняйте тон верхніх і нижніх повік. Особливо це важливо, якщо у вас є темні круги під очима. Візьміть трохи пудри і припудріть верхні і нижні повіки: тоді макіяж триматиметься краще, і тіні не скачуватимуться.

  Тепер візьміть олівець в тон брів і намалюйте ту форму очей, яку хочете. На верхніх повіках лінія обведення має бути ширшою, а на нижніх - вужчою. Розтушуйте м'яким пензликом.

  Тепер нанесемо тіні. Ви можете взяти дві пари тіней того відтінку, яким ви вважаєте за краще користуватися, але особливо актуальні цього сезону поєднання молочного і кавового, ясно і темно бузкового або сірого. А ще для вечірнього макіяжу підійдуть золотисті відтінки. Лише не переборщіть, і намагайтеся грамотно їх скомбінувати з тінями шоколадних або вугільно-сірих тонів. Світлий відтінок нанесіть на всю рухливу частину верхнього повіка, а темним оформіть зовнішні куточки очей і складку на верхніх повіках. Також нанесіть світлий відтінок під брову. І постійно розтушовуйте тіні, аби перехід від одного відтінку до іншого був не дуже помітним. Тепер покладіть трохи тіней під нижні повіко і добре розтушуйте. У вас повинен вийти ефект млосного і загадкового погляду.

  Ще одна порада: не використовуйте для цього макіяжу туш, яка сильно подовжує вії. Погляньте на фото, як роблять такий макіяж деякі відомі жінки, такі, як Вікторія Бекхем, наприклад. Вії у неї виглядають дуже об'ємно, але довжини вони помірної і, тому виглядають природно.

  Такий макіяж «димчасті очі» - прекрасне рішення і для брюнеток, і для блондинок. І виглядає він просто чарівно і з вечірнім платтям, і з повсякденними джинсами. Але наносіть його дуже акуратно - інакше можна створити ефект не димчастих очей, до якого ви прагнете, а подібність темних западин на обличчі, які виглядають не дуже красиво!

  Див. також манікюр в домашніх умовах


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти