Femme
Все для i про жiнок


Туфлі на високому каблуку

24.03.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Туфлі на високому каблуку. Як багато в цих словах. Красиві туфлі на високому каблуку здатні творити дива з жіночою ногою і фігурою в цілому. Багато жінок не вміють ходити на каблуках, хоча я б радила все ж навчитися цьому мистецтву, оскільки в гардеробі кожної жінки має бути хоч би одна пара туфлей на шпильці для особливого випадку. Повірте, такий випадок обов'язково буде.

Туфлі на шпильці відомі в світі жінок з 1954 року. Кожен модний сезон вносить свої корективи до форми, розміру каблуків. У 2012 році є модна альтернатива - туфлі на високому каблуку - на платформі.

Як же зробити так, щоб цей «аксесуар» не додавав незручностей при ходьбі, а також не стомлював ноги?
Все дуже просто. Дивлячись на жінок, які щодня носять каблук інколи буває боляче, коли бачиш, що висота каблука більше 10 см, а платформа ще додає сантиметра 2; і так день за днем. Дивитися не лише боляче, але і смішно. Ті, хто буває часто в Європі мали можливість відмітити, що для західноєвропейських жінок туфлі на високому каблуку - це для особливого випадку. Вони не носять їх з 7 годин ранку і до пізньої ночі. По-перше, це незручно, а по-друге - вони знають ціну здоров'ю і розуміють, що правильно підібрані туфлі на каблуці до 5 сантиметрів нічим не поступаються таким же, але на величезному каблуці. І правильно. Кожному предмету гардероба свій час. Не дуже пристойно ходити на роботу у вечірніх туфлях, тому що сама назва вказує, що ці туфлі призначені для вечора, а на роботу ми ходимо вдень.

Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку Туфлі на високому каблуку
Є правила етикету, які виховуються в людині з народження, є ті правила, які нав'язує оточення. Хочемо ми того чи ні - правилам інколи варто слідувати, особливо, якщо в них міститься доля здорового глузду. А здоровий глузд підказує, що мучитися ради сумнівної краси неприпустимо, адже це шкодить здоров'ю. Інколи такі «шедеври» взуттєвої промисловості взагалі годяться лише для професійних стриптизерок, не думаю, що надіваючи їх в 7 ранку, жінка мріє виглядати, як стриптизерка.

Перш ніж одягнути подібні туфлі на високому каблуку і платформі, подумайте, чи не буде це виглядати не лише смішно, але і вульгарно.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти