Femme
Все для i про жiнок


Тайські таблетки для схуднення - купити чи жити?

19.08.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

тайські таблетки для схуднення
тайські таблетки для схуднення
тайські таблетки для схуднення
Тайські таблетки для схуднення увійшли до моди близько 15 років тому. Спочатку цей диво-засіб був доступний лише досить спроможним людям, які розраховували за допомогою тайських таблеток для схуднення швидко скинути зайву вагу.

За таблетки були готові платити великі гроші, оскільки цей засіб вважався не лише дуже ефективним, але і абсолютно нешкідливим. Принаймні, так його пропагували. У свій час тайські таблетки для схуднення називали мало не панацеєю, здатною вирішити проблему зайвої ваги. Розповсюджувачі нового засобу для схуднення робили акцент на тому, що він містить лише компоненты природного походження.

Тайські таблетки для схуднення - чим вони є насправді?

Дійсно, до середини 90-х тайські медики Анчулі і Самчай провели дослідження в області корекції ваги і створили програми схуднення, в яких використовувалося поєднання лікарських рослин і фармацевтичних препаратів. Згодом дослідження в цій області були продовжені доктором Суріпоном в лікарні Inter Bangkok Clinic. Тут були розроблені ефективні програми дієтичного харчування і схуднення. Саме препарати, використовувані в цих програмах, стали називати «тайські таблетки», проте пізніше на ринку з'явилася велика кількість засобів, які об'єдналися під цією загальною назвою. І переважна більшість з них, як ви розумієте, жодного відношення до серйозних медичних розробок вже не мало.

На даний момент налічується понад сто найменувань тайських таблеток для схуднення. При цьому всі подібні препарати не є офіційно зареєстрованими і дозволеними! Їх не можна назвати навіть БАДами! Більш того, дослідження складу препаратів цього ряду показали, що лише невелика їх частина є нешкідливими компонентами природного походження.

Увага! Інгредієнти тайських таблеток для схуднення є ні чим іншим, як психотропними речовинами, що викликають залежність організму. Іншими словами, тайські таблетки для схуднення можна назвати різновидом наркотичних засобів, які пригнічують апетит і викликають підвищену активність і збудливість організму. Такі препарати особливо небезпечні для підлітків і вагітних жінок, для епілептиків і людей із захворюваннями серця, судин, нервової і дихальної системи. І це окрім того, що само поширення, придбання і зберігання тайських таблеток є порушенням закону і підлягає кримінальній відповідальності!

Проте, не лише прості люди, але і знаменитості попадалися на гачок розповсюджувачів тайських таблеток для схуднення. Проте всі вони переконалися, що схуднення за допомогою цих засобів має украй недовговічний ефект. Зокрема, відома актриса Наталія Крачковська розповіла, що дійсно позбавилася від зайвих 12 кг за допомогою тайських таблеток, проте, як тільки вона закінчила курс їх прийому, за місяць набрала 24 кг. При цьому її стан здоров'я різко погіршився.

Співачка Лоліта Мілявська також зважилася на цей експеримент, проте, швидко припинила прийом цих «чудодійних» препаратів. При цьому під час курсу прийому тайських таблеток для схуднення артистка відчувала постійний дискомфорт: депресію, хронічну втому, погане самопочуття і т. д. І Лоліта і Наталія Крачковська більше категорично не бажають чути про «дивні» тайські таблетки! І ми вам теж радимо відмовитися від подібних засобів схуднення заради збереження власної краси і здоров'я.

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти