Femme
Все для i про жiнок


Східний гороскоп на 2014 рік

30.01.2014 | Рубрики:: Астрологія,

Рік Коня принесе нам яскраві шоу і політичні інтриги. Важливу роль зіграє дипломатія, а переговори з впливовими людьми будуть успішними, якщо вам удасться по-справжньому зацікавити цих персон. Для багатьох зросте значення спорту - їм активно займуться навіть ті, хто раніше взагалі не замислювався про здоровий спосіб життя.

Крім того, покровителька року - пані з норовом, тому вона обдарує своєю прихильністю виключно тих, кого любить, а тим, хто її лякає або дратує, доведеться зіткнутися з різного роду неприємностями, фінансовими втратами і з відсутністю соціальних гарантій. Втім, можна спробувати заслужити на розташування Коня, змінивши щось в своєму характері і у відношенні до роботи, до оточуючих і до способів досягнення матеріального благополуччя.

Що конкретно чекає кожного з представників східного гороскопу?

Щур

Східний гороскоп на 2014 рік

Для Щурів 2014 рік виявиться важким. Кінь боїться їх, а тому не любить. Є вірогідність боргів, які накопичуватимуться, тому постарайтеся не витрачати зайвого і відкладайте не менше 10% від зарплати, це допоможе вам уникнути фінансової кризи і позбавить від необхідності позик.

Крім того, доведеться попрацювати, добиваючись взаєморозуміння з оточуючими. Ви часто проявляєте надмірну самовпевненість, а покровителька року не терпить цього в інших (хоча сама регулярно цим «грішить»), так що враховуйте думки тих, з ким тісно взаємодієте.

Не виключені і проблеми в діловій сфері. Можливо, вам припаде змінити місце роботи або навіть перенавчатися, набуваючи нової професії. Якщо ви хочете, аби рік все-таки став для вас успішним, не бійтеся міняти своє життя, відразу реагуйте на негативні тенденці. Тоді ви «збережете обличчя», а заразом позбавитеся від назріваючих неприємностей.

Бик (Віл)

Східний гороскоп на 2014 рік

Бикам (Волам) рік Коня принесе успіх і процвітання. Покровительці року імпонує ваша працьовитість , тому вона подарує вам нові прибуткові проекти і можливість проявити себе відразу на декількох теренах.

Чекають вас і кар'єрні досягнення, і повне взаєморозуміння з начальством. На вас рівнятимуться, вас будуть ставити в приклад іншим співробітникам. Отже користуйтеся слушним моментом.

Події, які стануться в грядущому році, дозволять вам зібрати кругленьку суму і здійснити ваші заповітні бажання . Ви зміцните своє положення, як матеріальне, так і соціальне, і закладете міцну основу під своє найближче майбутнє.

Крім того, ви зможете позбавитися від проблем, які виникли у вас в 2013 році. Головне, частіше проявляйте свої кращі якості і оперативно реагуйте на всі вигідні пропозиції, оскільки даний період - не час для довгих роздумів.

Тигр

Східний гороскоп на 2014 рік

Для Тигрів 2014 рік буде успішним. Проте для того, щоб досягти яких-небудь висот, вам треба постійно знаходитися бути при "ділі" . Кінь не потерпить від вас неробства, і лише ударна праця принесе вам всілякі блага.

Втім, ваша харизматичність допоможе вам обзавестися новими замовниками або отримати додаткову ділянку роботи, і всі ваші дії будуть дуже добре оплачені. Головне, не відмовляйтеся від пропозицій, що поступили, навіть якщо їх реалізація відніме багато часу і змусить вас менше відпочивати і розважатися.

Крім того, цей рік стане для вас в деякому розумінні переломним. Саме у цей період виконається якась ваша давня мрія, пов'язана з чимось матеріальним. Не виключено, що вас чекає переїзд, і нове місце проживання визначить ваше майбутнє, а також істотно змінить сьогодення. Проте, доведеться щось міняти у вашому образі життя і під щось підстроюватися, але це буде приємний і необтяжливий клопіт.

Кролик (Кіт)

Східний гороскоп на 2014 рік

Кроликів (Котів) чекає спокійний і благополучний рік. Ви будете тихо і без особливих «напрягів» займатися звичною для вас справою, і розмірена праця принесе вам саме стільки грошей , скільки вам потрібно для задоволення практично всіх ваших потреб.

Кар'єрних висот ви, проте, навряд чи досягнете, але вас це не хвилюватиме, оскільки вас сповна влаштує те, що ви маєте на даний момент. Якщо ж ви захочете отримати якісь нові враження або спробувати свої сили на якомусь досі незнайомому для вас терені, то зробіть ставку на публічну діяльність.

Крім того, успішними виявляться проекти, пов'язані з літературою і з модою. Все, що ви зробите в цьому напрямі, принесе вам популярність, принаймні, у вузьких колах. І навіть якщо ви не заробите на цьому великих капіталів, відчуття задоволення своїми успіхами виведе вас на новий рівень самосвідомості і допоможе істотно розширити коло вашого спілкування.

Дракон

Східний гороскоп на 2014 рік

Драконам 2014 рік принесе успіх і славу. Ви зможете залучити до своєї персони увагу впливових людей, і вони вам протегуватимуть, допоможуть вам збільшити ваші доходи і перейти на наступну сходинку кар'єрних сходів. Не виключено, що вам запропонують зайнятися чимось таким, що ви ще ніколи не робили на офіційній основі, але до чого у вас є схильність.

Можливо, вам стануть платити за те, чим зараз ви займаєтеся безкоштовно. Швидше за все, ваші професійні навики поставлять вас на один рівень з тими, хто в даний момент є вашими замовниками або платить вам зарплату.

Крім того, грядущий рік подарує вам шанс завершити справу, яку ви почали в 2012-м і продовжили в 2013-ому. Зникне якийсь зовнішній тиск, який не дозволяв вам довести якийсь ваш проект до фіналу. Головне - не відмовляйтеся від можливості, що підвернулася, посилаючись на зайнятість.

Змія

Східний гороскоп на 2014 рік

Для Змій 2014 рік виявиться неспокійним. Причому, швидше за все, це буде пов'язано не стільки з діловою сферою вашого існування, скільки з любовними переживаннями. Проте, що б не відбувалося у вашому особистому житті, це не привід відмовлятися від скрупульозного виконання своїх посадових обов'язків, інакше проблеми в коханні посиляться неприємностями на роботі. Постарайтеся чітко розділяти почуття і роботу. Вам знадобиться вся ваша мудрість, аби зберегти те, що ви зараз маєте, і успіх, аби примножити це.

Втім, принесе вам грядущий рік і можливість почати щось таке, що згодом позбавить вас від багатьох складнощів. Головне, зумійте розгледіти цей шанс і не упустіть його. Не піддайтеся депресії, у всьому шукайте привід для оптимізму. Випробування - всього лише сходинка до майбутнього благополуччя.

Кінь

Східний гороскоп на 2014 рік

Коней в 2014 році чекають перманентні неприємності. Багато сподівань виявляться марними, і причиною тому - характер представників цього знаку. Ви спалахуватимете новими ідеями і відкладатимете старі справи, кидаючись реалізовувати свіжі задуми. Проте і їх ви, швидше за все, кинете на половині. У результаті багато ваших проектів залишаться незавершеними, тобто ви марно згаєте час.

Намагайтеся систематизувати свої дії, не намагайтеся обійняти неосяжне. Якщо ви на початку року поставите перед собою декілька найбільш важливих цілей і станете методично їх досягати, не відволікаючись ні на що інше, то вам удасться переламати негативну тенденцію. І ви прийдете не до поразки, а до перемоги на всіх фронтах.

Крім того, в грядущому році вам рекомендується ретельно контролювати прояв своїх емоцій. Уникайте будь-яких імпульсивних вчинків і слів, сказаних в запалі. Інакше ви налаштуєте проти себе тих, хто зазвичай вам благоволить.

Вівця (Коза)

Східний гороскоп на 2014 рік

Для Овець (Кіз) 2014 рік виявиться легким і радісним. Представники цього знаку у всьому бачитимуть позитивні сторони, тому навіть з деякими труднощами впораються граючи і практично не відмітять їх. Кінь деяким чином жаліє вас, прагне захищати від неприємностей і балувати, тому подарує вам всілякі блага і не зажадає взамен ні важкої праці, ні надмірної емоційної напруги.

Взагалі, можна сказати, що вас менше, ніж всіх інших, торкнуться яких-небудь проблем , а все тому, що ви як би абстрагуєтеся від всього неприємного, зробивши ставку на те, що приносить виключно задоволення.

Крім того, в грядущому році у вас з'явиться шанс добитися популярності або вивести ваш бізнес на міжнародний рівень. До того ж, чим би ви не зайнялися, вас однозначно чекає успіх і істотний прибуток . Головне, постарайтеся не розтратити всі гроші на розваги.

Мавпа

Східний гороскоп на 2014 рік

Мавпи в 2014 році знайдуть своє справжнє місце. З'явиться шанс реалізувати себе на тому терені, де ваші таланти найбільш зажадані. Швидше за все, ви кілька разів зміните роботу, і в результаті «осядете» там, де вам не лише запропонують гідну зарплату, але і нададуть можливість діяти так, як ви вважаєте потрібними. Ви отримаєте повний «карт-бланш», так що зможете «креативить» скільки завгодно.

Крім того, рік, що настає, принесе вам багаточисельні нові знайомства . Ви, як магнітом, притягнете до себе корисних людей, які, попавши під ваш вплив, зроблять для вас масу хорошого. Вам варто часто опинятися в центрі уваги, до того ж до вас стануть звертатися за порадою ті, хто не володіє таким, як у вас, життєстійкістю і вашим оптимізмом. Чекають вас і регулярні запрошення на різного роду розважальні заходи, а деякі з них ви організовуватимете самі. До речі, не виключено, що вам за це ще і заплатять.

Півень

Східний гороскоп на 2014 рік

Півня чекає хороший рік - успішні проекти, часті і крупні прибутки , подорожі . Проте при цьому варто пам'ятати, що грішно сміятися над чужими неприємностями, інакше вони прийдуть і до вас.

Якщо ви допомагатимете тим, хто попав в біду, підтримуватимете морально і матеріально своїх родичів і друзів, то ваш добробут збільшиться. Якщо ж ви відмовите в допомозі тим, хто її потребує, то дуже скоро самі виявитеся в подібній ситуації.

У 2014 вам дуже важливо зберігати у всьому гармонію. Будь-який дисбаланс приведе до втрати успіху , і відновлювати нормальний ритм життя доведеться достатньо довго. Втім, у вас, швидше за все, досить мудрості не руйнувати те, що ви створювали, тобто ви підсвідомо здійснюватимете лише ті вчинки, які принесуть вам користь. Не виключено, що ви особливу увагу приділите своєму фізичному і психологічному стану і зробите ставку на здоровий спосіб життя .

Собака

Східний гороскоп на 2014 рік

Для Собак 2014 рік виявиться важким. З одного боку, перед вами відкриються нові перспективи, з'явиться можливість реалізувати себе якимсь особливим чином, з іншої - ви можете упустити слушний момент, засумнівавшись в своїх силах і талантах. Це у свою чергу спровокує грошові проблеми і застій в тих справах, в яких раніше у вас все йшло досить гладко.

До того ж вам доведеться відмовитися від того, до чого ви звикли, і що робить ваше існування спокійним і комфортним. Енергетика року Коня принесе у ваше життя тривогу і невмотивоване занепокоєння. У вас може виникнути відчуття, що ви постійно кудись спізнюєтеся, що хтось або щось заважає вам досягти по-справжньому значимих успіхів. Проте проблема буде не в зовнішньому тиску, а у вашому власному сприйнятті того, що відбувається. Більше оптимізму і віри в свої здібності, і тоді ви досягнете того, чого хочете.

Свиня (Кабан)

Східний гороскоп на 2014 рік

Для тих, хто народився під знаком Свині (Кабана), 2014 рік виявиться морочливим. Причому, не виключено, що метушня буде марною, а зусилля не окупляться. Швидше за все, ви навряд чи зможете організувати своє життя так, щоб любовні переживання не відбивалися на справах, а робота у свою чергу не заважала стосункам з коханою людиною.

Втім, якщо ви все-таки правильно розставите пріоритети, то зведете втрати до мінімуму і навіть заробите на якихось неприємностях, обернувши ситуацію в свою користь.

Крім того, в грядущому році вам доведеться постраждати за правду. Ваше загострене почуття справедливості не дозволить вам пройти повз чужого горя, а також промовчати там, де ображають слабкого. Ви можете вплутатися в якісь судові або політичні справи, протестуючи проти чогось, що позбавляє ваших близьких шансу на нормальне існування. Будьте обережніше, оскільки змінити що-небудь вам навряд чи удасться, а проблеми ви собі наживете запросто. Більше думайте про себе.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти