Femme
Все для i про жiнок


Стосунки між хлопцем і дівчиною - все дуже серйозно

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Напевно, багато хто задається питанням: «Як побудувати серйозні стосунки». Хочеться, аби в них було щось таке, чого немає в нашому житті зараз. І що ж це? Давайте разом спробуємо це зрозуміти.

Трапляється так, що життя йде не так, як би нам хотілося. І не відразу складаються такі стосунки, про які ми мріємо. Часто виникає питання: «Ну що я зробив або зробила не так? Ну чому вона або він так зі мною поводиться?» І часто ми навіть не можемо зрозуміти, в який момент часу все пішло не так.

стосунки між хлопцем і дівчиною

Спочатку ми знаходимося в стані закоханості. Від щастя у нас ростуть крила. Ми переконані, що немає нічого неможливого. І якщо навіть ми бачимо в коханій людині не зовсім приємні риси або поведінку, ми схильні думати, що людина зміниться. Коханий або кохана обов'язково стануть такими хорошими, якими нам хочеться їх бачити.

І це перша пастка, яка підстерігає нас на шляху становлення серйозних стосунків. Якщо ми дійсно хочемо побудувати такі стосунки, про які мріємо, нам необхідно "побачити" те, як обранець поводиться з оточенням. І потрібно усвідомити - теж саме відбуватиметься і в сім'ї. Навіть якщо зараз поведінка по відношенню до нас найідеальніша.

стосунки між хлопцем і дівчиною

Чим важливий цей етап? Якщо ви все-таки вважатимете за краще не закривати очі не недоліки вашої коханої людини, то дайте відповідь собі на дуже важливе питання: «Чи зможу я з цим жити, коли ми будемо разом?» Одна справа закохати в себе хлопця чи дівчину, інша - прожити з цією людиною все життя (та хай навіть рік чи два). А потім потрібно поглянути собі всередину і зрозуміти - чи дратує це вас, чи можете ви впоратися зі своїми неприємними відчуттями? Найправильніше тут - не обманювати себе.

стосунки між хлопцем і дівчиноюЩо ж ще ми вкладаємо в поняття «Серйозні стосунки»?

Напевно, це структура деяких правил в стосунках, по яких ви обоє житимете.

І тоді є сенс зрозуміти, по яких правилах ви хочете жити. Наприклад, для вас може виявитися важливим, аби ваш партнер поважав ваше відношення до порядку вдома. Або, інший приклад, вам важливі культурні заходи вашої сім'ї - регулярні походи в театр, кіно, музей і т.п. Вам може бути дуже важливе спілкування з дітьми і спільний відпочинок з ними. На це теж необхідний час.

А як взагалі-то зрозуміти, хто які правила уявляє собі в спільному житті? Відповідь дуже проста: потрібно про це говорити. І найцікавіше, що говорити доведеться багато. Це пов'язано з тим, що ми не знаємо себе настільки добре, наскільки вам хотілося. Навіть якщо ви думаєте, що знаєте себе, ви все одно мінятиметеся поряд з іншою людиною. Це неминучість. Коли ми знаходимося в стосунках, ми міняємося. І відповідно, можуть помінятися наші установки відносно сім'ї і взагалі наш світогляд і навіть цінності.

стосунки між хлопцем і дівчиною

Який дивний процес відбувається, коли ви розмовляєте один з одним, коли обговорюєте ваші спільні правила або ваші спільні справи, або ваші спільні плани на майбутнє?

Ви просто прислухайтеся зараз до себе. І ви зрозумієте, що саме в цих розмовах і відбуватиметься зародження тих самих серйозних стосунків, про які ви мрієте. Спочатку цим стосункам потрібно зародитися. А вже потім ці розмови вестимуть до росту і процвітання ваших стосунків.

стосунки між хлопцем і дівчиною

Аби почати розмовляти з коханим відкрито, нам необхідно буде змінитися усередині. По суті ми йдемо на величезний ризик. Це схоже, як стрибнути вперше з парашута. Виникає величезна кількість сумнівів - а раптом парашут не розкриється. І я розіб'юся. У стосунках відбувається теж саме - раптом близька людина відвернеться. І тоді буде дуже-дуже боляче.

Щиро бажаю всім, що мріє про серйозні стосунки, навчитися проходити через біль і недовіру до близької людини. Хай у ваше життя прийде така людина, з якою ви змогли б побудувати ті стосунки, про які мрієте.

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти