Femme
Все для i про жiнок


Синяки і круги під очима: як позбутися?

09.06.2013 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Сині круги під очима можуть з'являтися через проблеми із здоров'ям, а також через особливості шкіри довкола очей. Аби позбутися від цієї неприємної проблеми потрібно з'ясувати причину її появи.

Чому з'являються сині круги під очима? - причини синяків.

синяки під очима 1 причина синяків під очима - Близькість кровоносних судин до шкіри під очима

Якщо причиною синяків під очима, є ця проблема, тоді синяки мають постійний характер. Аби позбутися від синяків під очима такого походження, потрібно скористатися лазерною корекцією або лімфодренажним масажем.

2 причина - Порушення пігментації шкіри

Таку проблему потрібно вирішувати за допомогою вибілюючих засобів для шкіри і різних вибілюючих масок. Аби остаточно позбутися від проблеми, потрібно проводити процедури вибілювання систематично, протягом декількох місяців. Лише так можна досягти позитивного результату.

3 причина - хвороби нирок і серця

В такому разі з цією проблемою потрібно звертатися безпосередньо до лікаря, який допоможе боротися з внутрішніми захворюваннями, оскільки жодні зовнішні методи не матимуть жодної дії, поки не буде усунена першопричина проблеми.

4 причина - вікові зміни

Час безжалісний по відношенню до нашої шкіри і тому чим старше ми стаємо, тим менш привабливою стає наша шкіра. З віком шкіра довкола очей обвисає і набуває синюватого відтінку. З такою проблемою можна боротися лише за допомогою пластичного хірурга.

синяки під очима 5 причина - синяки під очима, як наслідок схуднення

Така проблема частіше виникає у жінок старше 30-35 років. У цьому віці шкіра не така пружна, тому при різкій втраті ваги, не встигає стягуватися і перетворюється на негарні мішечки синього кольору.

6 причина - шкідливі звички і нездоровий спосіб життя

Всім відомо, що зловживання алкоголем, куріння, а також неправильний сон дуже негативно впливають на людський організм. У жінки в першу чергу страждає зовнішність. Якщо проблема синяків під очима в цьому, можна боротися з цією проблемою за допомогою косметичних засобів.

Як позбутися від кругів і синяків під очима?

синяки під очима Для того, щоб позбутися від синяків під очима існує декілька старих, перевірених народних рецептів:

1. Компрес з чорного чаю від синяків під очима.

  • Для приготування компресу потрібно заварити 1 чайну ложку заварки на чверть стакана окропу, і дати настоятися протягом 30 хвилин, після чого процідити.
  • Потім ватяний тампон або спонж змочити в заварці і прикласти на проблемну ділянку, тримати 15 хвилин, періодично змочуючи тампон в заварці.
  • Після цього протерти очі ватяним тампоном, змоченим в прохолодній воді і нанести на шкіру довкола очей живильний крем.

2. Сир від синяків під очима.

Цей продукт допомагає позбутися від синяків і кругів під очима. Сир потрібно покласти в марлю і прикладати на шкіру довкола очей. Тримати не менше 15 хвилин.

3. Корінь петрушки від синяків під очима.

Аби позбутися від кругів під очима за допомогою петрушки, потрібно подрібнити корінь і отриману масу накладати під очі на 20 хвилин.

синяки під очима 4. Картопля в лушпинні від синяків під очима.

Картопля теж допомагає позбутися від кругів під очима. Для цього картоплю заздалегідь відварюють і дають остигнути. Після чого розрізають на дві половини і прикладають до очей на 40 хвилин.

5. Косметичний лід від синяків під очима.

Можна виготовити лід на основі лікувальних трав. Для цього потрібно заварити траву, наприклад, ромашку, звіробій або просто зелений чай, остудити і заморозити. Коли лід буде готовий, прикладати до проблемних ділянок. Така процедура не лише позбавляє від синяків, вона ще і підтягує шкіру довкола очей і додає тонус утомленій шкірі.

Sоurcе оnа-znаеt.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти