Femme
Все для i про жiнок


Швидкі зачіски

13.07.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Чи може хто-небудь з нас, жінок, похвастати тим, що має в своєму розпорядженні особистого перукаря, що приходить щодня додому, аби зробити зачіску? Навряд чи. А як щодо вранішніх походів в салон або перукарню? Теж складне питання.

Так що ж робити? Адже виглядати потрібно гідно не дивлячись ні на які обставини. Тому, узявши за основу принцип «все геніальне просте», робитимемо з себе красунь власноручно і, головне, швидко.

Ось декілька ідей, які виручать вас.

швидкі зачіски
швидкі зачіски
швидкі зачіски
швидкі зачіски
швидкі зачіски
швидкі зачіски

Ідея перша: хвіст

Така невибаглива на перший погляд зачіска, проте, має немало варіацій: високий хвіст, хвіст на потилиці, на боці, хвіст "навиворіт".

Високий (класичний) хвіст - більш ніж оптимальний варіант на всі випадки життя. Його можна робити з чубком або гладко зачісуючи волосся. Довге волосся досить просто зібрати в пучок, закріпити гумкою, яку потім можна приховати обвивши її пасмом власного волосся або пов'язавши зверху декоративну гумку або стрічку. Для короткого волосся можна придбати накладний хвіст в тон власному волоссю. Кріпиться він дуже швидко, і ви отримаєте не гірший ефект, начебто йшлося про ваше власне волосся.

Хвіст на потилиці робиться так. Декілька пасм відразу за чубком відділяються, інше волосся на верхівці начісується, збирається в пучок на потилиці, зверху покривається тими пасмами, які не брали участь в начісуванні. Весь пучок фіксується гумкою. Далі хвіст декорується знову-таки або власним пасмом, або гумкою з прикрасою.

Якщо у вас в'юнке волосся, дуже ефектно виглядатиме ассиметричный хвіст, що збирається збоку. Волосся стандартно збирається в пучок, але не дуже туго і перекидається на груди. Кучерики створять відчуття такого собі декоративного безладу.

Для "вивернутого" хвоста волосся збирається в гладкий пучок, зв'язується гумкою. Гумка трохи ослабляється. Основа пучка над гумкою розділяється на дві однакові частини, і волосся в хвості прямо з гумкою протягується в проміжок між розділеними частинами. У результаті гумка захована, волосся зафіксоване в завитку.
Виглядає такий хвіст дуже оригінально і привабливо.

Ідея друга: начісування на волоссі

Якщо у вас легке, пухнасте, негусте волосся, то чудовим варіантом повсякденної зачіски може стати начісування на волоссі. Проте слід знати, як зробити начісування правильно.
Відділяємо верхній шар в лоба. Його начісувати непотрібно. Беремо рукою пасмо за пасмом і гребінцем з тонкими густими зубцями швидкими рухами начісуємо їх від кінчиків до основи. Після цього береться гребінець з широкими зубцями і пасмам, що начесали, додається об'єм і бажана форма. Зверху все це покривається неначісанним шаром і фіксується лаком для волосся.

Ідея третя: обідок довкола голови

Що стосується обідка, то тут можливі 2 варіанти - обідок-коса і обідок-прикраса.
Якщо у вас не дуже довге волосся, заплести з них косу досить проблематично. Зате величезний вибір декоративних обідків-обручів. Об'ємні і плоскі, тонкі і широкі, шкіряні, хутряні і прикрашені каменями - на будь-який смак. Обідок-прикраса - це миттєва зачіска плюс зручність і практичність.
Довге волосся можна заплести колоском довкола голови. В скроні беруться три однакові пасма, які потрібно почати сплітати в косу. Далі до коси притягуються нові бічні пасма такого ж об'єму, причому все з боку чубка. Так доходимо до потилиці. Тепер для плетіння коси використовуються все інше волосся, і коса плететься вниз. Після досягнення бажаної довжини коса фіксується гумкою. Втім, дійшовши до потилиці, можна зупинитися і волосся ззаду голови залишити розпущеним. Вийде красиво, але при цьому практично.

Ідея четверта: коса

Якщо ви власниця довгого волосся, не варто випускати з уваги і варіант з косою. Коса виручить вас у багатьох випадках, причому волосся ви можете заплести вільно або потугіше з міркувань комфорту. Як заплести косу - класичним способом або колоском - справа смаку і уміння.
Для класичної коси волосся потрібно розділити на три рівні частини і, чергуючи крайню праву і крайню ліву, переплітати їх направляючи в середину.

Коса колосок плететься таким чином. Волосся ділимо на дві рівні частини. Потім беремо тонке пасмо з правої частини і сполучаємо його з лівою частиною волосся, потім навпаки тонке пасмо з лівої частини сполучаємо з правою і так далі. Абсолютно нескладна техніка і вельми ефектний результат.

Ідея п'ята: скручені пасма

Ця зачіска підійде для волосся середньої довжини, а також для довгого.
Волосся розділяється на дві однакові частини. З них формуються два джгути. Для цього невелике пасмо біля лоба прокручується кілька разів, потім до неї додається ще одне пасмо і знову прокручується. Так робиться до тих пір, поки вся половина волосся не буде скручена в джгут повністю. Зафіксуйте його шпилькою і зробіть такий самий джгут з другої половини волос. Після цього обидва джгута скріплюються шпилькою або гумкою.

Ідея шоста: пасма під шпилькою

Пасма із скроневої і лобової частини або просто з лоба збираються в пучок, який фіксується на потилиці шпилькою. Це відмінний спосіб надати форму і додатковий об'єм тонкому волоссю.

Вибираємо прикраси для волосся: поради і рекомендації

  • По-перше, звертайте увагу на якість обруча, шпильки або іншої прикраси для волосся. Повірте, примітивна річ з дешевої пластмаси зіпсує будь-яку зачіску.
  • По-друге, при виборі керуйтеся ситуацією, для якої ви збираєтеся прикрасу використовувати. Не забувайте також і про вік. Так, тоненький обруч з величезним кокетливим декоративним бантом ефектий сам по собі, але на сорокалітній жінці він виглядатиме безглуздо. Так само як і масивна, усипана каменями шпилька на юній п'ятнадцятирічній дівчинці.
  • По-третє, завжди майте в своєму арсеналі пару виробів строгих геометричних форм без зайвої гламурности. Саме вони будуть доречні на діловій зустрічі, співбесіді і т. п.
  • По-четверте, модні в нинішньому сезоні етнічні мотиви можуть сповна «виявитися» і у ваших прикрасах для волосся. Але найдоречніше вони виглядатимуть в літню пору року.
  • По-п'яте, візміть на озброєння маленьку хитрість: камені, вкраплені в прикрасу, покривайте періодично безбарвним лаком, таким чином закріплюючи їх в своїх гніздах. Інакше ви ризикуєте досить швидко втратити їх.

  • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти