Femme
Все для i про жiнок


Що таке кохання

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

що таке кохання
що таке кохання
що таке кохання
що таке кохання
що таке кохання
Немає жодної людини, яка б точно знала та визначила, що ж це за звір такий, кохання, починаючи від царя Соломона з його чудовою «Книгою піснею» і закінчуючи Пушкіним з його любовною лірикою. Зрозуміло, і ця стаття не відкриє завісу над цією таємницею таємниць. Проте спробувати зрозуміти, що ж таке кохання, всеж таки вартує - раптом рано чи пізно це у кого-небудь таки вийде? ( читай також про те як закохати в себе хлопця і як закохати в себе дівчину )

Це точно не кохання

Невловима краса кохання полягає в тому, що людям набагато легше визначити і позначити конкретними словами і термінами те, що коханням не є, чим наблизитися хоч би на нанометр до продовження словосполуки «кохання це.». Отже, коли ж людині абсолютно зрозуміло і не потрібно ходити ні до ворожок, ні до екстрасенсів, ні в гості до Вікипедії, аби зрозуміти - що це точно нелюбов?

Напевно тоді, коли одна людина хоче від іншої лише отримувати, отримувати і отримувати, не відчуваючи потреби та бажання що-небудь віддавати. І вже навряд чи йдеться про кохання, коли одну людину абсолютно не хвилює, що відбувається з іншою, коли не запитує, і не пропонує своєї допомоги або хоч би підтримки. Сто і ще один відсоток на користь того, що коханням і не пахне там, де одній людині нецікаво і нудно з іншою, і вона прагне всіляко знайти парнеру якусь справу, аби він не заважав і не плутався під ногами. Але тоді це привід замислитися - адже тільки що описані ознаки більшості випадків стосунків між чоловіком і жінкою, будь то офіційно оформлений шлюб або неформальне «ми разом, а папірці з печатками нам ні до чого». Навряд чи новина, що явно не всі хто освічується в коханні дійсно кохають.

Це точно кохання

Тут така штука - ніхто не може сказати, що таке кохання, але практично кожна людина, за винятком яких-небудь зовсім вже запущених емоційних патологій, здатна інстинктивно відчути вчинок, породжений коханням. Людина може не прочитати в житті ні рядка з «Ромео і Джульєти» і вважати, що Шекспір - це сорт англійського пива; людина може використовувати слово «кохання» і «кохаю» як словосполуку в смс-переписці або в спілкуванні на інтернет-форумах; людина може плутати кохання з яким завгодно іншим відчуттям або явищем. Але коли вона, виходячи вранці з будинку, бачить під чиїмись вікнами нехай не мільйон, а всього лише тисячу і одну троянду, вона розуміє, що це кохання. Коли людина помічає, що вони дивляться лише один на одного, не помічаючи нічого і нікого довкола, вона розуміє, що це кохання. Коли людина усвідомлює, що їй не повинна подобається саме ця людина, але вона без неї себе відчуває розбитою, позбавленою кисню, світла, звуків і запахів - до неї не відразу, але все таки доходить, що це і є кохання. Коли людина, поклавши голову на подушку, відходячи до сну, до свого здивування виявляє, що думки роєм витають довкола іншої людини, вона теж нікуди не подінеться від усвідомлення того, що це і є кохання. І кожен з нас може навести мільйон подібних прикладів, і все одно буде мало. Можливо, людству вже давно пора змиритися з тим, що кохання як гравітація - начебто не видно, але існує?

Замість епілогу

Було проведено не те аби соціологічне дослідження, не те аби науковий опит, а просто бесіда із знайомими чоловіками і жінками, яким і пропонувалося сказати, що таке кохання. Кожен з чоловіків починав міркувати. Причому міркування були найрізноманітніші, від хімічної реакції і інстинкту розмноження до сентиментальнейших сентенцій. А кожна жінка відповіла просто і швидко: «Не знаю». Що б це означало?

  • Тези: любовь, отношения, тренинг как выйти замуж, как построить отношения, тренинги по психологии

  • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти