Femme
Все для i про жiнок


Що робити під час поцілунку

04.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Поцілунок - це не просто прелюдія до статевого акту, це ще і пестощі, які приносять величезне задоволення сама по собі. Але багато недосвідчених дівчат дуже переживають через те , що незнають, робити під час поцілунку. Як же слід поводитися, аби поцілунки принесли радість обом партнерам?

Самий початок

Очікування поцілунку, особливо першого, - відчуття, що незвичайно хвилює. Як правило, ініціатива в таких справах традиційно належить хлопцю, і дівчині залишається лише із завмиранням серця чекати, коли ж коханий наважиться її поцілувати. Якщо коханий дуже нерішучий, його можна підбадьорити. Для цього варто підсісти до нього ближче і злегка знизити голос. У такій ситуації хлопець інстинктивно нагнеться ближче до губ коханої і, можливо, зважиться їх поцілувати.

Сміливіший жест - обійняти хлопця за шию і наблизити до нього обличчя, дивлячись прямо в очі. Можна при цьому ніжно грати з його волоссям або гладити його по шиї. Нарешті, можна цілком узяти ініціативу на себе: сучасні правила етикету сповна допускають подібне. Для цього слід наблизити своє обличчя до обличчя хлопця, поглянути йому в очі і доторкнутися губами до його губ.

Як правило, а такій ситуації хлопці відразу ж перехоплюють ініціативу. Якщо ж цього не сталося, але і ознак незадоволеності коханий не проявляє, можна переходити до активніших дій: притиснутися до його губ своїми, злегка посмоктати його верхню або нижню губу, облизати його губи короткими і легкими рухами.

Чи варто говорити коханому про свій намір його поцілувати? Інколи подібна інформація звучить дуже хвилююче, але в більшості випадків немає необхідності в зайвих словах: мовою жестів можна сказати значно більше, чим вербально. Грайливий погляд, ласкава посмішка і губи, що невідворотно наближаються до губ коханого, скажуть йому значно більше, чим тисячі слів.

Під час поцілунку

Звичайно, під час поцілунку рухаються не лише губи і язик . Не варто завмирати в одній позі, краще присунутися до партнера ще ближче, притиснутися до нього всім тілом, обійняти його за шию або за плечі, погладити по спині або навіть по обличчю.

Більшість недосвідчених дівчат дуже бояться здатися такими і щодуху прагнуть справляти враження досвідчених. Перегляд повчальних відеороликів і прочитані статті про те, як цілуватися правильно, безумовно, корисні, але у момент поцілунку про них краще забути. Інакше може вийти як в історії про стоногу, яка задумалася, з якої ноги їй йти, і в результаті так розгубилася, що не змогла зрушитися з місця.

Дуже важливо не фальшивити, бути природньою. Немає жодної необхідності судорожно пригадувати у момент поцілунку всю інформацію про те, як слід правильно цілуватися. Старовинна мудрість свідчить, що в коханні не існує правильного і неправильного - допустимо все, що приносить задоволення обом партнерам. Тому варто довіритися своїм відчуттям і поводитися так, як хочеться в даний момент: притискатися до партнера тісніше або, навпаки, злегка віддалитися, аби обпалити його люблячим поглядом, перш ніж знов припасти до його губ.

що робити під час поцілункуВеликою помилкою буде, втім, так зануритися у власні відчуття, що забути про партнера. Все-таки у нього теж є свої побажання і переваги, і ігнорувати їх нечесно і негарно. Тому необхідно чуйно стежити за реакцією коханого на ті або інші дії: якщо він напружився і намагається відсунутися - це недвозначний сигнал, що йому щось припало до не смаку. Якщо ж він, навпаки, притискається тісніше і стогне від задоволення, то можна продовжувати свої дії.

Після поцілунку

Періодично в різних містах світу влаштовуються конкурси на найдовший поцілунок. Але тим, хто не бере участь в таких конкурсах, зовсім необов'язково штучно подовжувати процес. Якщо хтось з партнерів відчув втому, поцілунок слід м'яко закінчити. Як це краще зробити, якщо партнер має намір цілуватися далі? Не варто різко відсторонятися - це може образити коханого. Краще просто в якийсь момент понизити інтенсивність рухів і перестати проявляти ініціативу. Як правило, в такій ситуації партнер теж починає рухатися повільніше і м'якше. Це означає, що можна дуже м'яко відсторонитися, обов'язково вдячно цмокнувши коханого в губи наостанок .

Як зрозуміти, що партнер втомився і хоче завершити поцілунок? Швидше за все, він діятиме так само: перестане проявляти ініціативу, понизить інтенсивність рухів і спробує м'яко відсторонитися. В такому разі варто прислухатися до нього і не продовжувати.

Незрідка після поцілунку хлопці цікавляться відчуттями партнерки. Подібне питання може сигналізувати про деяку недосвідченість молодої людини в любовних справах або ж про те, що дівчина недостатньо проявляє свої почуття. Можливо також, що хлопець просто трохи не упевнений в собі, і йому потрібне підтвердження того факту, що його поцілунки чудові. Якщо це дійсно так, цілком можна зробити коханому комплімент, розповівши про те, яке блаженство приносять його пестощі. Якщо ж поцілунки залишають бажати кращого, то бажано м'яко уникнути відповіді.

Між іншим, кращий спосіб уникнути відповіді - це саме поцілунок. Таким чином можна реагувати на різні незручні питання, на які відповідати не хочеться. Як правило, чоловіки сповна задовольняються подібними відповідями.

Не варто

 • Дуже активно використовувати язик
 • Занадто сильно давити своїми губами на його губи
 • Виглядати переляканою, коли вас збираються поцілувати
 • Говорити людині, яку збираєтеся поцілувати перший раз про свій намір.
 • Обслинювати його
 • Передавати всю ініціативу до його рук
 • Хсти часник або гостру їжу перед поцілунком
 • Після поцілунку вдавати, що нічого особливого не сталося
 • Чекати до двадцятого побачення, щоб поцілувати його
 • Відкривати рот так широко, ніби ви хочете засмоктати партнера всередину
 • Цілуватися перший раз на публіці

Варто

 • Використовувати язик в міру
 • Бути ніжною під час першого поцілунку
 • Посміхатися після поцілунку
 • Регулярно глитати слину
 • Бути активною
 • Переконатися в тому, що у вас свіже дихання
 • Цілуватися на першому або, принаймні, на другому побаченні
 • Цілуватися перший раз, коли ви наодинці

Що робити з руками під час поцілунку

що робити під час поцілункуПоцілунки стануть набагато романтичнішими і хвилюючими, якщо в них братимуть участь і ваші руки! Хоча, якщо ви перестараєтеся, погладжуючи і обмацуючи партнера, нічого хорошого не вийде. За допомогою рук поцілунок можна зробити чудовим, а можна відбити у партнера всяке бажання повторювати його. Сміливо торкайтеся голови, плечей і талії, але тримайте руки подалі від деяких інших частин тіла, що не зайти далі, ніж вам те хотілося б.

***Руки на потилиці
Долоні ніжно гладять потилицю, пальці ковзають по волоссю - чудово!

***Щоки
Все просто: торкайтеся відкритою долонею його щоки під час поцілунку.

***Обійми
Обіймайте його за шию, за талію, кладіть руки на плечі - ніжно, сильно, по-різному, як вам подобається.

***Талія
Це не зовсім обійми. Долоні просто лежать на талії партнера, поки ви цілуєтеся
Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти