Femme
Все для i про жiнок


Що подарувати на день народження?

06.02.2012 | Рубрики:: Стосунки,

Що подарувати на день народження
Що подарувати на день народження
Що подарувати на день народження
Що подарувати на день народження
Що подарувати на день народження
У нашій країні був девіз: «Книга - кращий подарунок». За часів тотального дефіциту книга була рідкістю, і була воістину царським подарунком. Для радянського Вінні-пуха кращим подарунком був горщик меду, який, слухняно відслуживши свій термін, як лісовий делікатес, міг виступати в ролі скринечки, в якій можна зберігати що завгодно. Віддалившись від радянської дефіцитної і мультиплікаційної дійсності, ми повертаємося в наш час, яке вже не настільки суворий, в тому сенсі, що купити можна абсолютно все. Але при цьому вибір подарунку на день народження не стає простішим, а виливається в справжню головоломку.

Але не все так погано: треба визначитися, кому дарувати, намітити суму і вирушати на пошуки подарунку!

Подарунок романтичний

Не лише закохані, але і подружки можуть дарувати на день народження будь-які сувеніри чи функціональні речі (ручки, кухлі ), виконані у відповідній тематиці. Милі дрібниці, смішні, романтичні, корисні... Такі подарунки роблять близькі люди, і вони, загалом, ні до чого не зобов'язують. Це приємна дрібниця, невеликий, а інколи і формальний презент.

Подарунок діловий

Бізнес-дарунки - це ціла індустрія. Якщо подарунок підноситься керівникові, він повинен зовнішнім виглядом говорити про якість (необов'язково про ціну). Жодних маркіровок «Made in China» бути не повинно! Для такого випадку підійде вишукане офісне приладдя, яке, за попередньою оцінкою, людині дійсно потрібно: прес-пап'є, дорога ручка, шкіряний щоденник з логотипом рідної компанії. Можна обмежитися більш декоративними дрібницями - картина, фоторамка, годинник.
Для колеги і офісне приладдя не буде зайвим, і набори з чим-небудь смачненьким підійдуть.

Подарунок їстівний

Шоколад здається універсальним подарунком абсолютно всім на світі і на будь-який випадок життя. Це не зовсім так. Шоколадка, нехай навіть недешева, у якості подарунка на день народження, демонструє відсутність і смаку, і грошей, і недотримання правил етикету. З іншої сторони, красиво оформлена корзина солодощів, ексклюзивний дорогий шоколад, колекційний алкоголь, рідкісні сорти чаю або кави, печива - чудовий варіант для багатьох випадків.

Подарунок функціональний

Подарунки змагаються за звання приємних і корисних, але часто з користю можна попасти в халепу. Набор каструль дружині на день народження не завжди викличе у неї захват. Все, що можна включити в розетку повинно купуватися за узгодженням з імениником. Якщо ви дійсно знаєте, що подрузі потрібна пароварка, а знайомому - нова праска, сміливим кроком вирушайте в магазин.

Подарунок індивідуальний

Якщо ви добре обізнані про захоплення і пристрасті іменинника, то це привід подарувати йому щось дуже приємне. Для кіномана підійде повна колекція творінь улюбленого режисера, для філолога - дефіцитне видання книги. Що-небудь ексклюзивне, старовинне буде оцінене по заслугах.

Будьте обережні з подарунками, які можуть бути оціенені двояко.

  • Косметика і парфюмерія: смачно пахне і красиво виглядає, але дарувати це можна лише дуже близьким друзям.

  • Формальні або дуже дорогі дарунки: у першому випадку ви проявляєте неповагу, в другому іменинник може відчути себе ніяково і вважатиме себе зобов'язаним.

  • Специфічні дарунки з «приколами»: будильники, які піднімають з ліжка, відпускаючи колючості, посвідчення з еротичними званнями, груша для биття з обличчям начальника повинні залишитися як презент на день сміху для близьких приятелів, що розділяють ваше відчуття гумору.

  • Всі вимагають різних подарунків. Ні, звичайно, самі іменинники нічого не вимагають - вимагає етикет. Тому, вибрати правильний подарунок - це наука, мистецтво, досвід, хороше знання людини і трішки кмітливість.

    Як вибрати подарунок: відео


    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти