Femme
Все для i про жiнок


Що означає поцілунок?

04.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Є багато спосіб цілувати коханого і кожен з них може розповісти щось особливе про ваші почуття. Зараз ви дізнаєтеся про основні типи поцілунків і про те, що вони означають.

1. Легкий поцілунок. Так безневинно, правда? Основний посил, який ви передаєте цим швидким торканням губ: «Я хочу цілувати тебе і сподіваюся незабаром стати ще ближче, але зараз трохи рано, так що цей поцілунок лише натякає на щось більше».

2. Довгий поцілунок із зімкнутими губами. Він дуже плотський, але все ще трохи боязкий і стриманий. Це спосіб сказати: «Ми вже близькі до чогось більшого». Такий поцілунок інколи завершується розуміючими посмішками закоханих і виразним звуком «ммммм».

3. «Дятел». Багато швидких легких поцілунків підряд. Грайливий і милий, він несе повідомлення: «Ти мені так подобаєшся, але я не хочу дуже збуджуватися зараз». Такий поцілунок виражає безодню симпатії, але не дасть вам зайти далеко.

4. Французький поцілунок. Король поцілунків. Роти відкриті, язика пестять один одного... Тут надто багато нюансів, аби дати узагальнене значення, тому - окремі розшифровки різних варіантів:

  • Стандартний. Рухи губ і зіткнення язиків можуть бути дуже солодкими, пристрасними, збуджуючими або і тим, і іншим, і третім відразу. Поцілунок ясно свідчить, що гормони вирують, і ви хочете більшого.
  • Танго язиків. У ідеалі при французькому поцілунку язики витончено танцюють балет - тобто роблять все в міру. А танго - це коли язики штовхаються і крутяться один довкола іншого. Такий поцілунок говорить: «Я здатний вийти за рамки звичайного, у тому числі і в ліжку». Проте, він близький до жахливого «поцілунку ящірки»: язик робить швидкі, різкі рухи, по ритму схожі на пересування ящірки. Знаєте, що може сказати ящірка? «Я рептилія. Холоднокровна, значить». Отже будьте обережні.
  • Він хоче мене з'їсти. Після поцілунку з тим, що «бажає з'їсти» у вас все підборіддя в його слині. Як правило, тому, що він відкривав рот так широко, як тільки міг, і посеред звичайного поцілунку, починав облизувати ваше обличчя (співчуваємо). Поцілунок повідомляє: «Я хочу, аби ти думала, що я запаморочливо сексуальний».

5. Любовний укус. Легенькі укуси в губи або шию партнера, при цьому ви повідомляєте про свій грайливий настрій, а також про те, що ви не проти пов'язати задоволення з несильним болем. Лише не кусайте до крові.

6. Люблю і ненавиджу. Несподівані, пристрасні обійми після сварки. При особливо сильному загостренні пристрастей поцілунок в цій ситуації може не обійтися без легких травм - слідів від укусів, наприклад. Повідомлення: «Ти виводиш мене з себе, я ледве виношу тебе, але ти мені потрібна і від цього я виходжу з себе ще більше, а від цього - хочу тебе ще сильніше, ЩОБ ТЕБЕ!»

7. З щільно стислими губами. Ви, напевно, бачили це в багатьох фільмах. Чоловік застає об'єкт своєї пристрасті зненацька і цілує. Часто при цьому він міцно тримає її, так що вона не може його відштовхнути. Той, що цілує немов говорить: «Я тобі покажу, як сперечатися зі мною і вішати мені локшину на вуха!»

8. Спиною до стіни. «Я так тебе хочу!» Зазвичай такий поцілунок буває спонтанним і в прилюдних місцях (у парку, в туалеті бару, за стелажем в бібліотеці), а шкода, тому що коли так цілують, все, чого вам хочеться - аби поруч було ліжко. Прямо зараз. Тому що це неймовірно збуджує.

9. Вигинаючись назад. Старомодно і романтично, він схиляється до вас, ви вигинаєте спину, він підтримує вас однією рукою, а іншою ніжно торкається вашого обличчя . Фантастика! Так цілуються, коли двоє дуже задоволені один одним, не мають проблем з почуттям гумору і просто без розуму один від одного.

Отже. який ваш улюблений поцілунок?Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти