Femme
Все для i про жiнок


Що цінують жінки в чоловіках

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Всі знають, що чоловік і жінка є абсолютними протилежностями. Ні для кого не буде новиною, чоловіки і жінки бачать абсолютно різні пріоритети в стосунках. Спробуємо розібратися, так чого ж жінки хочуть від чоловіків? У кожної жінки, звичайно ж, є свій погляд на це питання, все залежить від типу жінки і її статусу. Разом з цим, при всій різноманітності чинників, знайдуться і такі, які залишаються постійними незалежно від учасників стосунків.

Чоловіки виділяються тим, що вони завжди відносяться до побудови стосунків з особливою обачністю або навіть обережністю. На відміну від них, жінки підходять до цього частіше менш скрупульозно. Хоча в процесі вибору свого супутника життя вони і схильні пред'являти до нього величезний список запитів, але також вони готові докласти в процесі великі зусилля, аби перевтілити чоловіка в ідеал своїх мріянь.

що цінують жінки в чоловіках

Не дивлячись на те, що жінки настільки балакучі і мають особливу тягу до з'ясування стосунків, чоловікам частенько складно зорієнтуватися, чого ж саме хоче жінка для абсолютного щастя.

Так що ж потрібно жінкам? Вони просто хочуть бути щасливими. Ось тільки вони не стануть говорити про це безпосередньо. Деякі якості, які жінки цінують в чоловіках

 • Висока оцінка оточуючих

 • Жінка повинна бачити, що її чоловіком цікавляться і інші жінки. Особливо привабливими для жінок, є чоловіки з невеликим скандальним флером і декілька сумнівною репутацією. Виходячи з цього, чоловік з красивою супутницею, залучає більший інтерес жінок, чим той чоловік, який прогулюється один. Як би дивно це не звучало, але як і раніше є, неспростовним фактом, те, що найпростіший спосіб привернути увагу дівчини - це змусити її ревнувати. Суперництво між жінками - велика річ.

 • Грунтовність

 • Жінкам необхідне відчуття стабільності, порядок у всьому і тверда упевненість в їх завтрашньому дні. Тому, вони шукають чоловіка, на якого зможуть покластися. Якщо напередодні вдень ви пообіцяли їй що прийдете додому в десять вечора, значить, що б те не сталося, прийдіть додому в десять вечора. Якщо все-таки доводиться спізнюватися, то просто подзвоните і попередьте про те, що затримуєтеся. Чоловікам буває деколи важко усвідомити відмінності між підтримкою і поголовним контролем. Формування міцного фундаменту стосунків і стабільність ще не говорять про те, що у ваших стосунках пропала всяка непередбачуваність, а ви тепер закуті в ланцюги. Любов має бути для вас опорою, а не милицею. Міцним зв'язком, де надійність буде синонімом довіри.

 • Надійність

 • Будь-яка жінка бажає відчувати себе захищеною своїм чоловіком. Вона має бути упевнена в тому, що все буде добре. Але це зовсім не означає, що чоловік зобов'язаний бути здоровенним культуристом або тримати мільйони на рахунку в банці.
  Досить простого уміння заспокоювати жінку, піклуватися про неї і періодично говорити їй те, що вона бажає чути - що у вас обов'язково все буде добре.

  що цінують жінки в чоловіках

 • Любов

 • Жінку необхідно любити більше всього на світі. Частіше показуйте їй своє кохання, доводьте її щодня, кожну мить, яку ви проводите з нею.

 • Вдячність

 • Насправді, жінки завжди чекають прояву вашої вдячності і компліментів, просто вони вміють це дуже добре приховувати. Тому, потрібно намагатися частіше говорити компліменти дівчині, це дає їм можливість відчувати себе єдиними, прекрасними і бажаними, але при цьому не варто вирощувати в жінці відчуття того, що вона просто незамінна. Не потрібно дуже захоплюватися і не давати жінці проходу, лякаючи її вашими заявами про те, що «вам без неї немає життя». Жінки розцінюють це як слабкість і вона їх відштовхує.

 • Чесність

 • За своєю природою, жінка здатна пробачити вам все що завгодно, окрім обману. Якщо вона одного дня зловить вас на брехні, то вже навряд чи коли-небудь вам довірятиме. Жінки вважають що брехня, це ваш прояв неповаги до неї. Варто розповісти їй правду, навіть якщо вона дуже неприємна, і можливо у ваших стосунків з'явиться ще один шанс.

  що цінують жінки в чоловіках

 • Ніжність

 • Обіймайте її! Обіймайте вранці, обіймайте перед уранішнім відходом на роботу, обіймайте завжди. Закидайте її ніжними повідомленнями на електронну пошту або СМС, протягом всього дня, і не забудьте обійняти, коли вона повернеться додому. Жінка повинна відчувати, що вона кохана і бажана.

 • Відчуття гумору

 • Жінки зовсім не люблять зануд. Намагайтеся частіше посміхатися, жартувати і не відноситися до життя занадто серйозно. Грайте. Це відношення жінки оцінять набагато вище, ніж абсолютну серйозність, навіть якщо її підкріплюють багатство і відмінна зовнішність.

  Жінки люблять цілеспрямованих чоловіків. Велика купа грошей або шикарна машина на даний момент не буде критерієм, по якому жінка вибиратиме вас зараз, але ви повинні обов'язково до цього прагнути. Жінки цінують чоловіків, що реалізувалися і самодостатніх.

  Отже, мораль: жінкам потрібне глибоке розуміння, щастя, пошана і чесність чоловіків. Але не потрібно забувати про те, що жінкам так само необхідні і зміни, з тієї причини, що з часом можуть змінитися пріоритети і життєві цілі.

  По темі: як закохати в себе дівчину.


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти