Femme
Все для i про жiнок


Ревнощі - як з ними боротися?

22.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Можливо, ви говорите собі: «Я люблю свого чоловіка, але мене мучить одна проблема - ревнощі. Я не знаю, як з ними боротися. Один раз я вже пробачила, але тепер ревную до всіх жінок. І знову думаю, що він мене обманює».

Ревнощі - це украй неприємне відчуття, яке з'їдає нас зсередини. Воно отруює наші бажання, мрії, забирає все найсвітліше з життя. Залишає лише гіркоту незадоволення і біль розчарування. Аби зрозуміти, як боротися з ревнощами, потрібно зрозуміти, чому вони виникають. І тут, як завжди, нам може допомогти спостереження за подіями, що відбуваються, з одного боку. І погляд всередину нас самих - з іншого.

Ревнощі можуть виникнути по двох причинах. У цій статті ми розберемо лише одну. Нам важливо побачити вихід з цього згубного стану.

ревнощі

Отже, перша причина. Для того, щоб зрозуміти ситуацію, потрібно в неї поринути. Уявіть, що ви живете разом з коханою людиною довгий час. Ви відчуваєте, що у вас все добре. Вам все подобається, ну, можливо, за винятком незначних сварок. Ви можете навіть бачити, що ваш партнер дивиться на когось. Але ви-то знаєте, що це несерйозно, тому що він любить вас.

І ось в один із звичайних днів, абсолютно випадково, ви взнаєте, що ваш коханий зрадив вам. Що робити? Ви згадуєте, що хороших подій в житті з коханим було багато. Ви умовляєте себе пробачити його. Наводите для цього самій собі багато логічних аргументів. Наприклад: «Ну з ким не буває? Всі мужики зраджують. Та це вона винна, його спокусила. Він зовсім ні при чому. Де я знайду нормального чоловіка? Це у всіх буває в житті. І з ним все одно краще. Він більше так не буде. Він змінився. Я більше цього не допущу. У нас все буде добре».

Цей діалог може продовжуватися довго. Але підсумок один - ви наважуєтеся знову зійтися зі своїм коханим.

І хоча цей внутрішній діалог в кожного свій, у нього є одна загальна риса. Ви умовляєте себе повірити. Тоді як ви не вірите. Якщо ми задаємося питанням: Як боротися з ревнощами? - то повинні розуміти корінь проблеми. Насправді ви не вірите в те, що ваш коханий більше не зрадить, що цього більше не повторитися.

Якби ми могли слухати себе і вірити собі, ми б не здійснювали повторних помилок. Але це глобальне завдання. Зараз же перед нами стоїть дрібніша - розібратися з ревнощами.Так от. У нас усередині при зраді відбувається надрив. Це неначе ми йшли по дорозі, і попереду все було видно. Ясно світило сонце. І раптом налетіли хмари. Полив дощ з градом. Дорогу розмило. А прямо перед нами утворилася величезна прірва, в якої не видно дна.

Вам може здаватися, що ви побудували міст, і переправилися на ту сторону. Але насправді, як тільки ви бачите чергову жінку, що поглянула на вашого чоловіка, ви знову опиняєтеся біля краю прірви. І моста немає. Є лише паніка, яка виникла вперше, коли ви дізналися про зраду.

Це не значить, що неможливо відновити стосунки, в яких була зрада. Але для цього необхідне величезне терпіння, бажання бути разом і. багато-багато часу. Декілька років.

І протягом цих років ви страждатимете від ревнощів. А ваш чоловік повинен весь час доводити вам словом і справою, що він вірний і чесний. Потрібні безконечні розмови про свої переживання і відчуття, причому з обох сторін.

ревнощі

Це дуже важкий шлях.

Найгірше тут те, що ви не в змозі відрізнити правду від брехні. Це пов'язано з тим, що один раз ви вже себе обдурили. Ви інтуїтивно точно знали, що у вашого коханого інша жінка. Але закрили на це очі. Не повірили собі.

І тепер ви знаходитеся в стані постійної бойової готовності. Ви неначе говорите собі: «Один раз проморгала, другий раз - точно зловлю!». Цей стан вимотує. З часом ви стаєте нервовими, озлобленими, гіперконтролюючими, запальними. І як наслідок - не коханою.

Вам потрібно повернутися до себе. І абсолютно чесно відповісти на питання: «Він дійсно більше ніколи не зрадить?». Ви можете себе почути: «Він обов'язково зрадить». І тоді наступне питання: «Я готова з цим жити і закривати на це очі? У обмін на всі ті блага, які він мені дає?».

І абсолютно немає нічого поганого в тому, що ви відповісте собі: «Так, готова». Важливо, адже, ви перестанете нервувати і перестанете ревнувати. І мабуть, кохати. А далі життя покаже.

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти