Femme
Все для i про жiнок


Про що розповість його поцілунок: види поцілунків

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Виявляється, по тому, як чоловік цілується, можна прогнозувати ваші майбутні стосунки. ( крім того, важливо навчитися правильно цілуватись з хлопцем ). Наприклад, розглянемо так званий скупий поцілунок: його губи практично нерухомі, про існування язика ви можете лише здогадуватися, та і рукам волі не дає.

Чоловік, що цілується таким чином, практично не здатний на швидкоплинну авантюру, скільки б чуттєвості і пристрасть вона не обіцяла. Чоловік такого типу вміє тримати себе в руках, але вам, швидше за все, доведеться брати основну ініціативу по розвитку стосунків в свої руки. Проте зусилля вартують того: у результаті ви можете отримати ту саму «кам'яну стіну», про яку мріє стільки жінок. Такий чоловік постійний і досить передбачений, а як супутник життя дуже надійний.

види поцілунків

Чоловік, що обдаровує вас жадібним поцілунком є повною протилежністю першого. Губи такого чоловіка не просто торкаються ваших - вони наполегливо завойовують їх, жадібно розсовують, язик пристрасно звивається у вашому роті, поцілунок триває довго до запаморочення. Для такого чоловіка жінка - винагорода, здобуток, а він - пристрасний мисливець. При зустрічі з таким типом можна розраховувати на бурхливий запаморочливий роман з романсами під балконом і ложем, усипаним трояндами. А ось на довгострокові стосунки краще не розраховувати - такий мисливець швидко втрачає інтерес до освоєної території і починає поглядати по сторонах.

види поцілунків

Прекрасним коханцем може стати чоловік, що володіє мистецтвом професійного поцілунку. Він пропонує не просто поцілунок - ваші губи обволікає справжня феєрія приємних відчуттів. Він здатний пестити губами, облизувати і злегка посмоктувати, примушуючи голову крутитися від насолоди. Від такого поцілунку в голові відбувається тимчасове помутніння, хочеться забути про все на світі. Шкода лише, що ранок, не дивлячись ні на що, рано чи пізно настає.

види поцілунків

Яким же словом можна характеризувати поцілунок чоловіка, що обожнює жінку? Ніжний. Він торкається до ваших губ так, щоб жодним чином не заподіяти ні болю, ні незручності; аби не збентежити своїм запалом, не злякати відчуття, що зароджується, зайвим натиском. Такий поцілунок висловлює безконечне захоплення коханої, під час такого поцілунку душі закоханих зливаються воєдино


Аби привабити партнера можна надушитися спеціальними парфумами з феромонами. Це значно збільшить ваші шанси завоювати партнера, адже феромони - надпотужна зброя перед якою неможливо встояти (див. також відео на тему. )Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти