Femme
Все для i про жiнок


Про що не можна говорити з хлопцем?

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Зіпсувати навіть ідеальні стосунки зовсім нескладно - досить сказати людині всього лише пару-трійку неприємних речей. Коли б не колючі жіночі язички, напевно, тисячі невдалих романів могли б закінчуватися щасливими шлюбами. про що говорити з хлопцем Мудра жінка завжди знає, про що ні за яких обставин не можна говорити з чоловіком, і це, як не дивно, допомагає їй впродовж багатьох років залишатися бажаною, коханою, щасливою, навіть якщо її не можна назвати красунею.

Дипломатичній жінці відомо, що не вартує зайвий раз принижувати себе в очах чоловіка недоречною самокритикою. Вона не стане при нім згадувати про свій минулий сексуальний досвід, і, тим більше, розписувати справи давно минулих днів в яскравих фарбах. Ще одна заборонена тема - родичі дівчини, в яких не дуже вдало склалася доля: наприклад, хтось опинився у в'язниці, хтось спився, а хтось вживає наркотики. Адже не можна заздалегідь передбачити, як надалі складуться стосунки з цим чоловіком, і чи не стане він зловживати цими откровеннями. І ще до шлюбу, в період залицяння і зустрічей, не варто озвучувати перед чоловіком своїх планів на грядуще спільне життя, у тому числі обговорювати організацію весільного торжества, якщо ще не було зроблено пропозицію, обговорювати планування квартири, кількість майбутніх дітей і так далі.

Дань чоловічій самолюбивості

Кожен чоловік в глибині душі рахує себе якщо не ідеалом, то, принаймні, дуже наближеним до нього. Це визначається самою чоловічою природою - адже в кожному представнику сильної статі живе потенційний лідер і переможець. А в переможцях недоліків не шукають.

І тому дань горезвісній чоловічій самолюбивості необхідно в певних випадках віддавати тактовним мовчанням, як би ні хотілося підколоти або видати правду-матку в очі. Чоловічі слабкості не обговорюються, в чому б вони не полягали: будь то недосконалість фігури, сексуальні здібності, уміння заробляти гроші і так далі. Безумовно, направляти свого обранця на правильний шлях можна і потрібно, але в головні помічники при цьому слід вибрати тактовність і ненав'язливість - хай він думає, що всі ініціативи йдуть від нього самого. Недопустимо адресувати йому фрази типу «І де мої очі були, коли я виходила за тебе заміж?», «І звідки лише у тебе руки ростуть?», «Ти ні до чого не здібний», «У всіх чоловіки - нормальні мужики, а у мене - незрозуміло що!» і все інше в тому ж дусі.

Похвала не за адресою

Вельми небажано у присутності свого чоловіка хвалити інших представників сильної статі, особливо його друзів, приятелів колег - адже тоді йому в голову може закрастися думка про те, що його пані серця таємно їм симпатизує. Небажано також часто відпускати захоплені відгуки за адресою своїх колишніх залицяльників, коханців або чоловіків. Адже тоді резонно встає питання: якщо вони були такі хороші, чому ви тепер не з ними, а з іншим?

про що говорити з хлопцем Та і в цілому увага з боку чоловіків - не найкраща тема для задушевних розмов з коханим і явно не помічник у тому, щоб остаточно закохати в себе хлопця. Багатьом жінкам здається, що вони лише розігріють в обранцеві інтерес до своєї персони, якщо розповідають йому про тих, хто підвіз їх на авто до роботи, подарував їм букет на 8 березня або сказав черговий комплімент. Насправді, чоловічі ревнощі - штука надзвичайно небезпечна. Вона може обернутися постійним контролем своєї коханої, безупинними дзвінками на роботу, сумнівами у вірності, похмурим настроєм, а то і ініціативою остаточно розірвати стосунки.

І ще досить часто і від молодих панночок, і від зрілих пані можна почути скарги на те, що чоловіки не роблять їм подарунків, адже це дуже значимий момент в розвитку стосунків. Але жінка незрідка сама відбиває всяке бажання робити їй подарунки: наприклад, перший презент вона зустрічає з кислою міною на обличчі і невдоволеним питанням «І що це ти мені приніс?» або «Навіщо мені це потрібно?». Будь-який чоловічий подарунок треба приймати з усмішкою і вдячністю - лише тоді у чоловіка ніколи не пропаде бажання робити приємне своїй коханій.


  • Тези: любовь, отношения, тренинг как выйти замуж, как построить отношения, тренинги по психологии
  • 

    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти