Femme
Все для i про жiнок


Про що говорити з дівчиною?

22.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Торкаючись теми "про що говорити з дівчиною" варто акцентувати увагу на тому, що не варто їй говорити:) Таким чином, решта тем знаходяться, як мінімум, в безпечній зоні.

Найважливіше що варто усвідомити - не варто брехати, ні за яких обставин. Здебільше це потрібно вам самим, аби не заплутатися у вигаданих епізодах власної розповіді. Тому краще за все не вигадувати, і не розпускати плітки. Зрозуміло, ти можеш розповідати їй казки, легенди, можеш переказувати книгу або фантазувати нальоту, головне не забувай стежити за тим, що б вона не вважала це істиною, оскільки усвідомлений обман дівчини не прощають, в принципі несвідомий теж дуже рідко прощають.

про що говорити з дівчиною

Аналогічно не варто займатися саморекламою. Найшвидше дівчині не буде цікаво довго вислуховувати про причини твоєї гордості і крутості, тим більше що їй буде складно зрозуміти, якої реакції від неї чекаєш ти. Міряютися вам, по суті, нічим, а якщо ти прагнеш отримати щире захоплення - те його добиваються не словами.

Так само не вартуєь дуже енергійно розхвалювати саму дівчину, так ти можеш поставити її в лоскітливу ситуацію. Немає гарантії що дівчина абсолютно на всі 100% впевнена в собі, тому є вірогідність того що часті компліменти можуть бути розцінені як знущання. Якщо ти не хочеш що б вона сприймала тебе лише як друга, не обговорюй з нею інших дівчат. Просто їй це неприємно, в незалежності від того як поставлена розмова.

про що говорити з дівчиною

Не потрібно заводити бесіду, що стосується обговорення кого-небудь з твоїх або її родичів, а так само про матеріальний достаток - принаймні, це стосується перших побачень. Дівчині буде набагато приємніше, якщо ти даси їй зрозуміти, що вона для тебе в першу чергу є особою, а не скажемо там «дочкою багатого татка».

І під кінець найважливіше чого не варто робити, це весь час дотримуватися якої-небудь інструкції, у тому числі і вищеописаної. Універсальних підходів не існує, тому що всі дівчата різні. Отже уважно стеж за її реакцією на твої слова, і вона сама підкине тобі теми для бесіди.

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти