Femme
Все для i про жiнок


Пояс для схуднення

17.03.2014 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

Всі ми хочемо бути стрункими і підтягнутими, мати накачаний прес. Але часу і бажання на дієти немає, пігулки для схуднення небезпечні, а слово «спортзал» не викликає особливого ентузіазму. Зате телемагазини пістрявлять рекламою про дивні і прості способи схуднення, не відстає від них і інтернет-реклама.

Пояс для похудения

«Надіньте наш дивний пояс, і за півгодини в день ви схуднете» - чи правда це? Може, варто цим скористатися? Лікарі в цьому питанні не настільки оптимістичні, як виробники і розповсюджувачі даних товарів.

Що це за пояс такий?

Виділяють дві великі групи поясів - це пояси з ефектом сауни (гумові або з особливих матеріалів), з нагрівом або без нього, і масажні пояси. Більш просунутих виробників намагаються комбінувати два цих види, застосовуючи і тепловий, і масажно-вібраційний ефект.

Давайте разом розберемося в принципах дії даних приладів.

Пояси-сауни

По запевненнях виробників, принцип роботи більшої частини поясів - це підвищення температури тіла під поясом на ділянці з жировими відкладеннями. Причому шкіра і підшкірна клітковина, на думку розробників, нагріваються по-різному. За рахунок цього міняється рівень оксигенації (кількості кисню) тканин, і повинен відбуватися процес активного розщеплювання ліпідів. Крім того, відбувається видалення з тканин зайвої рідини і токсинів.

Як результат - виробники резюмують зменшення об'ємів талії та, власне, схуднення.

Чи насправді все так добре?

Даний опис далекий від істини, і тому дива чекати від подібного поясу не доводиться. У реальності при дії температури нагрівається лише шкіра, температура підшкірної клітковини істотно змінитися не може - це б порушувало загальний гомеостаз організму. А значить, жодних розщеплювань жиру чекати не доводиться.

Та і жир організму влаштований по-особливому. Він не плавиться при підвищенні температури, його можна розщеплювати лише під впливом хімічних імпульсів і ферментів - а це досягається, перш за все, коли потреби організму перевищують суму споживаних калорій. Тобто, реальний ефект буде лише при поєднанні з дієтою (але тоді досить лише дієти).

При використанні поясів з додатковим нагрівом або особливим просоченням (перець, екстракти трав) виникає активніше потовиділення і відбувається виражене місцеве виведення рідини - цей ефект дає в мінус до півтора кілограмів за рахунок обезводнення тканин, але ці кілограми повертаються при першому ж прийомі рідини.

Види поясів даної категорії

Пояс для схуднення

Ці види поясів недорогі. Це, перш за все, пояси з міцного каучуку - неопрену (природна гума), інколи зі вспіненою структурою.Такий пояс коштує, в середньому, близько 30$ і повинен мати гігієнічний сертифікат на безпеку матеріалу, тому купувати його потрібно в спеціалізованих спортивних магазинах або аптеках.

Подібні пояси з електричним нагрівачем дають підвищення температури, задане приладом. По запевненнях виробників, худнути можна, не докладаючи зусиль і не роблячи жодних вправ. Але, як зрозуміло з описаного раніше - ефекту не буде. З таким же успіхом можна замінити даний пояс на гірчичники - за принципом роботи те ж саме , за вартістю - економія істотна, оскільки ціна подібних поясів 45-100$.

Безпека використання

Дані пояси можуть бути небезпечні для людей з шкірними хворобами, чутливою тонкою шкірою - за рахунок пітливості і відсутності шкірного дихання можуть виникнути "пітник" і дерматит. Поєднання нагріву і подразнюючої речовини може приводити навіть до опіків.

Заборонено використання подібних пристроїв вагітним і годуючим жінкам. А також людям з гіпертонією і сердцевимихворобами, неврологічними патологіями і алергікам.Пояс рекомендується носити не більше 2 годин в день.

Електричні і магнітні пристрої

Це пристрої, що працюють за принципом дії на тканини організму вібрацією, електричними або магнітними імпульсами. На думку виробників, за рахунок вібрації жир перетворюється на рідшу субстанцію і легше розщеплюється.

Пояс для похудения

Ми вже говорили раніше, що жир тіла влаштований особливим чином, і від вібрації він ніяк не може стати рідким. Інакше після їзди на машині або в метро ми б танули на очах. Звичайно, вібрація активує приплив крові за рахунок масажу , але якщо ви їсте, як і раніше, і калорій в організмі витрачається менше, ніж поступає - жоден пояс для схуднення вам не допоможе!

Ще один з методів схуднення - використання магнітного поля. Воно, на думку розробників, сприяє посиленню обміну речовин і спалюванню жирів.
У медицині до даного методу взагалі відносяться критично - слабкі магнітні хвилі надають на організм всілякі ефекти, але схуднення , на жаль, не відбувається. Крім того, дія магнітних полів з однієї з теорій призводить до раку. Чи потрібний вам подібний пояс за чималі гроші?

Дані пояси хоча і не подразнюють шкіру за рахунок дихаючих і гіпоалергенних матеріалів, теж не позбавлені своїх недоліків і мають серйозні протипоказання. Хочеться відзначити те, що дані прилади працюють від батарей або мережі, що може привести до електротравм, якщо порушаться правила експлуатації або будуть дефекти в приладі. Магнітні ж поля можуть збивати роботу кардіостимуляторів (якщо серце опероване), а також протипоказані сердечникам, гіпертонікам, вагітним і годуючим жінкам.

Заборона на використання цих поясів буде накладена при хворобах крові, ламкості судин (якщо у вас легко залишаються синяки) і недавніх операціях на животі або спині.

Комбіновані прилади

У даних поясах зібрані воєдино ефект сауни і масажний ефект - але окрім загального підвищення тонусу шкіри і посилення виведення через шкіру рідини, позитивних ефектів у них не спостерігається.

***

Звичайно, реклама покликана заманювати нас красивими обіцянками - це основна стимул-реакція, аби ви купили дорогу і деколи абсолютно непотрібну річ. Але в питаннях схуднення і використання приладів для дії на тіло потрібно бути обережними, адже вони можуть бути не лише даремними, але і здатні істотно нашкодити.

Хочеться нагадати, що будь-яке схуднення - це не сидіння на дивані, з поясом або без нього, це зміна стилю харчування і розширення рухового режиму.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти