Femme
Все для i про жiнок


Подружня зрада

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

подружня зрада
подружня зрада
подружня зрада
подружня зрада
На жаль, як це не сумно, в нашому суспільстві половина шлюбів розпадається, і частенько причиною стають подружні зради. Фрейд свого часу розділив всіх жінок на два типи - дружину-матір і дружину-повію. Безумовно, це справа суто індивідуальна - прислухатися до його думки чи ні, приймати його, або не приймати. Але все таки, де в чому Фрейд мав рацію. Хоч би в тому, що є такий тип жінок, який не особливо мучиться моральною стороною зрад.
Так, вони визнають, що це аморально, обіцяють самі собі з цим покінчити, але як тільки складається сприятлива ситуація, все починається спочатку. І жодні напучення, цитати про щастя, яке не можна побудувати на чужому нещасті їх не зупиняють. Ці жінки досить самовпевнені, у них сильна нервова система, їх дуже рідко мучить совість.

З другим типом жінок справа складніше. Зараз не розглядатимемо причини, які могли спровокувати зраду. Приймемо це як факт, що відбувся. Візьмемо до уваги і те, що в жінки-матері на першому місці в шкалі цінностей стоять діти, сім'я, чоловік. І в цьому контексті вона починає мучитися. Ці страждання і душевні муки заводять її в безвихідь, і їй здається, що якщо вона все розповість чоловікові, він зрозуміє її і пробачить. Але в даній ситуації ні в якому разі не можна квапитися.

Для того, щоб заспокоїтися і тверезо оцінити ситуацію, краще просто звернутися в аптеку і попросити легкі (трав'яні) антидепресанти без рецепту. Це допоможе уникнути неврозу і дозволить прийняти правильне рішення - говорити або не говорити. Адже чоловіки абсолютно по-іншому сприймають жіночу зраду, не так як це уявляють собі жінки.
Для них це здається інколи настільки образливим і принизливим, що вони можуть здійснювати неадекватні, невластиві ним вчинки. І на жінку потім наваляться нові переживання і страждання - можливий і розрив
В цьому випадку стосунки буде врятувати дуже важко, можливо навіть доведеться звернутися до кваліфікованого фахівця з сімейних стосунків. Але навіть це не дасть гарантії збереження шлюбу.

Якщо ж говорити про чоловіків, які із власної волі признаються в зрадах, то варто відзначити, що ці визнання вони здійснюють лише тоді, коли для них сім'я вже не представляє цінності і можливість розриву їх анітрохи не лякає.

Тому, перш ніж зізнатися в подружній невірності двічі подумайте, не потрібно приймати скороспішних рішень, а краще звернутися за допомогою до психолога або психотерапевта. Вони допоможуть вам знайти вихід з ситуації, що склалася.
Азбука жестів: 33 відеоурока

Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти