Femme
Все для i про жiнок


Плаття з вишивкою: модний тренд

28.08.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

вишите плаття
Барвиста та яскрава вишивка, яку майстриня виконує в національному стилі, здатна прикрасити будь-яке плаття та створити з нього шедевр. Не зважаючи на фасон та крій плаття, вишивка доповнює його, привносить свій особливий настрій, додає самобутності та особливий шарм.

Особливе місце займає вишивка у традиційному українському стилі, яка нерозривно пов'язує нас та наших предків. Не секрет, що найбільш популярним та впізнаним українським символом є саме вишиванка, вона відома практично по всьому світу. Історія цього виду творчості прямує корінням в минуле, коли наші предки були язичниками та вірували в могутні сили природи. Майстерність вишивання прищеплялась дівчаткам з дитячих років , це давало їм можливість прикрашати одяг та предмети побуту, і в свою чергу, демонструвало їх смак та уміння.

Всього існує три види орнаментів: рослинні, абстрактні (геометричні) та зооморфні. Кожен вид орнаменту має своє значення та інтерпретацію, те ж саме відносно колірної гамми. У світі сучасної моди вишивка не залишається німим свідком, і широко застосовується в різних варіаціях. Таке поєднання створює неповторну автентичність, яка, тим не менше, впевнено крокує в ногу з модою.

вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття вишите плаття

Вишите плаття це чудове вбрання для таких заходів , як хрестини, весілля і т.д. Плаття з вишивкою виділить вас та привнесе свій особливий настрій. А ручна вишивка допоможе створити по-справжньому ексклюзивну сукню, яка не має аналогів.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти