Femme
Все для i про жiнок


Перші ознаки вагітності - як визначити вагітність?

28.08.2011 | Рубрики:: Вагітність та материнство,

Перші ознаки вагітності
Перші ознаки вагітності
Перші ознаки вагітності
Як визначити вагітність безпомилково і на ранніх термінах? На які основні ознаки вагітності звернути увагу? Ці питання хвилюють кожну жінку, яка вважає що "залетітла" . В деяких випадках визначити вагітність можна вже через тиждень після зачаття, в інших - визначити її ви зможете лише по животу, що збільшився.


Із серії *корисні програми* - Калькулятор вагітності: програма MyMummy

Основні ознаки вагітності

 • Найвірогідніша і основна ознака вагітності - затримка місячних. По цьому симптому можна досить точно визначити вагітність, особливо, якщо до цього цикл був регулярним. У деяких жінок все-таки можуть спостерігатися якісь кровотечі, але вони явно менш інтенсивні і швидко проходять.

 • На ранньому терміні вагітності відчуття у жінки можуть бути вельми неприємними. Ще до приходу місячних в строк може відчуватися біль, спазми, що супроводяться невеликою, так званою кровотечею імплантації. По цьому симптому можна визначити вагітність. Він пов'язаний з посадкою ембріона на утробну стінку приблизно на 6-10-й день після зачаття. Звичні місячні після цього так і не настають.

 • Деякі жінки можуть визначити вагітність по підвищеної чутливості та важкості грудей і пігментації ареалу довкола сосків.

 • Доповнює ознаки вагітності нудота. Токсикоз - також одна з основних ознак, по яких з високою вірогідністю можна визначити вагітність. Він може застати вас, починаючи з другого тижня після зачаття, і зазвичай минає до 12-го тижня. Визначити вагітність можна по різних формах токсикозу: від легкого нездужання і нудоти до виснажливої і зневоднюючої організм блювоти.

 • На ранніх термінах вагітності відчуття у багатьох жінок супроводяться появою головного болю і мігрені, що пов'язано із зміною рівня гормонів в організмі вагітної жінки.

 • Серед основних ознак вагітності також дратівливість, замкнутість, стомлюваність і, навпаки, веселість.

 • Деякі можуть визначити вагітність по загостренню нюху, бажанню з'їсти що-небудь кисле або солоне, зниженню або різкому збільшенню апетиту.

 • Є у багатьох жінок на ранніх термінах вагітності відчуття частих позивів до сечовипускання, це викликано збільшенням розмірів матки і її тиском на сечовий міхур.
 • Проте, всі описані вище основні ознаки вагітності не є виключно достовірними симптомами. По ним можна визначити вагітність, але вони можуть свідчити і про початок якихось захворювань.

  Як визначити вагітність достовірно?

  Найпростіший спосіб визначити її - це скористатися тестом, що продається в аптеках. Але врахуйте, що експрес-тести треба використовувати в певні дні циклу і чітко по інструкції. Навіть при цьому вони дають гарантію лише на 80-90 %. Якщо сумніви вас не залишають, зверніться до лікаря-гінеколога - вже на 3-4 тижні з початку затримки місячних можна зробити УЗІ і визначити вагітність з 100% точністю.

 • Тези: беременность консультация, планирование беременности, питание при беременности

 • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти