Femme
Все для i про жiнок


Перше побачення - п'ять фраз, які хочуть почути жінки

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Ви познайомилися в інтернеті. Декілька тижнів ви спілкуєтеся в чаті. Час від часу здзвонюєтеся. І ось ви вирішили «розвіртуалізуватися» і зустрітися в реалі. Але тепер, коли у вас з'явилася можливість провести декілька годин в живому спілкуванні з дівчиною, яка вам дуже подобається, чим її захопити? Як знайти правильні слова? Дозвольте допомогти вам підібрати слова, які допоможуть вам укріпити сприятливе враження.

перше побачення

 • 5 - «Ти прекрасно виглядаєш»

  Покажіть, що оцінили її бажання вам сподобатися. Повірте, навіть якщо ваш зв'язок продовжиться пару місяців (і ви обоє це знаєте), і дівчина виглядає досить банально (джинси, футболка, волосся в хвісті), це продумана непоказність. Насправді, вона витратила немало часу на підбір всіх елементів цього нехитрого ансамблю, ретельно його обдумала, розглянула інші варіанти і зробила вибір. Не потрібно уточнювати, що саме в її подобі вам так сподобалося. Просто дайте їй знати, що відмітили її старання.

 • 4 - «Як пройшов твій день?»

  Це може здатися вам незначним, але насправді таким чином ви виражаєте інтерес до її життя. Уважно вислухайте її відповідь, навіть якщо єдина подія її дня - сварка з колегою по роботі. Крім того, це послужить приводом для розмов надалі (наприклад, ви можете запитати, чи вдалося їй помиритися з колегою?)

 • 3 - «Мені дуже добре з тобою»

  Це чи не кнайраща фраза, яку ви можете сказати на побаченні! Вона знімає напругу і заспокоює жінку, переконуючи її, що приводів для переживань немає. Крім того, ця фраза провокує жінку на визнання у відповідь. В кращому разі вона скаже: «І мені з тобою», в гіршому - зарозуміло зронить: «Як мило».

 • 2 - «Що ти думаєш про це?»

  Чоловіки завжди готові висловити свою думку по будь-якому приводу, незалежно від того, чи цікаво це співбесідниці. А ось думку жінок запитують - на жаль! - дуже рідко. На побаченні почастіше запитуйте думку жінки по тому або іншому приводу - це прекрасний спосіб підтримати розмову. Звичайно, на першому побаченні краще не чіпати лоскітливі і особисті теми, які можуть бути неприємні жінці (наприклад, питання «що ти думаєш про секс утрьох?» на першому побаченні недоречний). Дотримуйтеся нейтральних тим - політика, музика, кіно та ін.

 • 1 - «Я хотів би знов тебе побачити»

  Ця фраза - відмінний спосіб красиво завершити вдале побачення. Вона переконує жінку, що ви їй сподобалися, і позбавляє від болісного очікування телефонного дзвінка. Повірте, вона оцінить цей жест.

 • 

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти