Femme
Все для i про жiнок


Парфуми з феромонами

10.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

 парфуми  з феромонами Все своє життя людство намагається розкрити загадки природи. Треба сказати, що в багатьох випадках учені досягли великих успіхів. Були розроблені ліки від багатьох хвороб, пояснені з точки зору науки безліч природних явищ, було зроблено немало цікавих відкриттів.

В кінці XX століття була розкрита дія феромонів, які, як виявилось, впливають на мозок через органи нюху. Незабаром це наукове досягнення було поставлене на комерційну основу. На прилавках магазинів з'явилися парфуми з феромонами, які здатні стимулювати сексуальне бажання.

Що таке феромони?

 парфуми  з феромонамиУ перекладі з грецького слово "феромон" значить "гормон, який приваблює". Вперше ці речовини були описані вченими Мартіном Люшером і Пітером Карлссоном в 1959 році. Смисл поняття "феромон" полягає в тому, що тіла живих істот виробляють речовини, які містять в собі інформацію, здатну вплинути на поведінку інших осіб. У теорії вивчення феромонів до сьогоднішнього дня дуже багато що залишається загадкою. Проте факт існування феромонів більшістю учених, все-таки, був підтверджений. Але їх функціональність, різноманітність, можливість синтезу і інші аспекти до цих пір вивчені слабо.

Які бувають феромони?

Учені передбачають, що є безліч типів феромонів, наприклад, феромони небезпеки, феромони позначки території, відлякуючі феромони, феромони, що захищають потомство, феромони спокою... Живим істотам речовини допомагають вирішувати різні завдання. Власне феромони не мають запаху, але для того, щоб сприйняти інформацію, що посилається цією загадковою речовиною, її потрібно вдихнути. Після цього у людини вступає в дію вомероназальна залоза (або орган Якобсона), яка розташована в носі. Вона розпізнає наявність феромону і посилає сигнал в мозок; певна ділянка якого реагує відповідним чином.

Загальний фурор викликав факт існування секреції, яка посилає сигнал про привабливість, доступність і готовність до статевого контакту.

Парфуми з феромонами

 парфуми  з феромонамиВідкриття сексуальних феромонів стало причиною маркетингового буму, що привело до появи невідомого до сих пір продукту, - парфумів з феромонами.

Рекламодавці запевняють, що за невелику вартість від 10$ за флакон кожна людина отримує еліксир, пари крапель якого цілком достатньо для того, щоб протилежна стать втрачала розум від пристрасті.

Ученими з університету Юти в США було встановлено, два основні джерела у людини, які здатні виділяти секс-феромони - це пахвові западини і носогубні складки. Подібні феромони виділяє і шкіра голови. Напевно, саме тому велику роль в сексуальності грає волосся. Феромонний фон у чоловіків відносно постійний, тоді як у жінок більш всього феромонів виділяється під час овуляції, тобто саме в той період, коли жінка максимально готова до запліднення.

Виробники парфумів з феромонами

 парфуми  з феромонамиПершою компанією, яка зайнялася виробництвом парфумів з феромонами, стала компанія Erox Corp в Америці. У 1989 році вперше на ринку з'явився аромат Realm. Думки споживачів про новий продукт розійшлися: одні сприйняли його із захватом, інші - розчаровано. Комусь власне сам аромат парфумів не сподобався..

Саме тому виробники парфумів з феромонами надалі зосередили свої зусилля на парфюмерній композиції , випускаючи парфуми , які мали різні запахи та додаючи феромони в парфуми відомих марок. Крім того, на ринку з'явилися феромонні мікстури без кольору і запаху, які слід було наносити на шкіру або додавати в засоби гігієни.

На сьогоднішній день парфуми з феромонами можна придбати в багатьох магазинах парфюмерії. Проте, не дивлячись на те, що вони з'явилися на ринку вже 20 років тому, думка споживачів по відношенню до них як і раніше залишається неоднозначною.

Парфуми з феромонами - де правда?

На сьогоднішній день більша частина досліджень, що стосується феромонів, проводиться на базі сексуальних феромонів кабанів - андростенонів. На думку багатьох дослідників ці речовини дуже подібні до сексуальних феромонів чоловіків.

 парфуми  з феромонамиТака теорія заснована на генній схожості людини і свиней. Насправді, в ході експериментів жінки більш жваво реагували на предмети, які були окроплені складом, що включає свинячі феромони. Проте, бурхливого сексуального бажання на відміну від свиней, жінки не демонстрували.

Головний недолік, на наш погляд, парфумів з феромонами полягає в тому, що в їх складі немає феромонів людини. А відтворити такі феромони в промислових масштабах досі неможливо. Ось і доводиться гадати, що конкретно пропонує виробник і яким чином можуть впливати такі парфуми на оточуючих.

Як купити парфуми з феромонами?

Тому, вибираючи парфуми з феромонами, потрібно акцентувати увагу також і на приємний запах, який обов'язково залучить «другу половинку». А потім вже в дію вступлять, якщо не феромони в парфумах, то - власні феромони нашого тіла. Адже хочеться вірити, що люди влаштовані набагато складніше тварин і комах.

Ну а якщо Ви вважаєте, що парфуми з феромонами роблять Вас щасливіше, ми Вас не переконуватимемо. В ході проведених експериментів було виявлено, що у деяких жінок андростенони здатні викликати відчуття упевненості в своєму партнері і у собі. Це не так вже і мало! В будь-якому разі, Ви самі відчуєте, яку користь можуть принести Вам парфуми з феромонами!


Доречі, досить широкий вибір парфумів з феромонами, як для жінок, так і для чоловіків ось у цьому магазині. (див. також  відео на тему )
Підготовано на основі ona-znaet.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти