Femme
Все для i про жiнок


Освідчення в коханні: як признатися в коханні

06.02.2012 | Рубрики:: Стосунки,

Освідчення в коханніУ наше просунуте століття високих технологій і прогресуючого фемінізму люди, як не дивно, продовжують закохуватися. Знайомляться, зустрічаються, дивляться один на одного очима хворих оленят і ламають голови, як освідчитись у своїх почуттях, як стати ближче, як згенерувати з взаємної симпатії, що зароджується, тривалі і серйозні Стосунки... Загалом, і сьогодні, рівно, як декілька століть назад, людство продовжує впадати в складносурядну рефлексію і морочити собі голову високими почуттями. Одним з самих малозрозумілих, алогічних і сильних відчуттів на світі є, звичайно, кохання.

Воно - мотивація до креативної сублімації у геніїв і простих смертних. Воно - сильниа і дуже ефективна стимул-реакція до того, аби стати краще. Вона - найприємніший сюрприз, який людина може отримати в дарунок від лукавої долі. Погодьтеся, ні великі гроші, ні положення в суспільстві, ні покупка новенького «Пежо», не принесе стільки щирої практично самодостатньої радості, не зробить вас такими щасливими, як кохання. Зрозуміло, якщо воно взаємне. Втім, з невзаємного кохання ми теж ухитряємося виносити масу корисного - від банального схуднення «через нерви» до внутрішнього духовного росту. Проте про це - якось іншим разом. В даний момент розберемося з коханням щасливим, з найприємнішою його частиною - зародженням почуття.

Ви напевно пам'ятаєте своє перше кохання. Який клас це був? Перший? Дев'ятий? А, може дитячий садок? Неважливо, чи спливає у вашій пам'яті хуліган з 3 «А» чи скромняга- однокурсник з букетом тюльпанів в тремтячих руках. Важливе інше - яким би наївним і нетривалим не було те почуття, ми всякий раз згадуємо про нього з теплом. Що найзабавніше, кожного разу, закохуючись, ми знов повертаємося в цей чарівний стан - коктейль із збентеження, ніжності, хвилювання і щастя. Знову-заново ми мріємо, не спимо по ночах і готові ради Нього на все... На все, окрім найскладнішого - сказати вголос три заповітні слова «Я тебе люблю».

Освідчення в коханніВи як в дитинстві «торомозите» і, хоч і ловите на собі його зацікавлені погляди, червонієте, бліднете, а при всяких спробах комунікації мимрите щось незрозуміле? І не соромно? Доросла жінка, з вищою освітою і перспективами кар'єрного росту, а поводитеся, як дівча... Не соромно! Зате страшно, незрозуміло і взагалі - ніяково.

Добре ще, якщо вам попався догадливий і упевнений в собі чоловік, який швиденько зміркує в чому справа, кине до ваших ніг руку, серце, мільйон яскраво-червоних троянд і ключі від спільної квартири. Якщо ж об'єкт пристрасті ні про що не підозрює і до рішучих дій приступати не спішить, не квапитеся впадати в депресію. Можливо, він теж соромиться або просто досі не усвідомив, який дарунок долі дивиться на нього, щасливчика, очима оленяти Бембі.

Жіночі журнали частенько пропонують своїм читачками 10 порад із завоювання об'єкту пристрасті або 15 способів змусити завойованого узаконити стосунки. У періодиці такого типу ви виявите рекомендації начеб «напиши йому лист, як Тетяна, Пушкін вмер - на плагіат не образиться...» або «...корми його домашніми пиріжками, щиро захоплюйся його успіхами, смійся над безглуздими жартами і всіляко демонструй обожнювання - врешті-решт не витримає...» і все в такому ж дусі. Начитавшись таких корисних порад, ви ризикуєте ще більше заплутатися в собі і стосунках, що зароджуються. Може вийти і так, що, поки ви посилено обожнюватимете об'єкт, пеститимете, леліятимете і відгодовуватимете його, яка-небудь менш ніжна особа без зайвих прелюдій запропонує товаришеві сходити абикуди розважитися в суботу увечері. А він, простачок, швидше за все, погодиться. Знаєте, чому?

Освідчення в коханніНа всякого мудреця досить простоти. Поки одні панночки, озброївшись глянсовою мудрістю, розробляють складну тактику спокушання чоловіків з подальшим «окольцовуванням», їх подруги просто ходять на побачення, зав'язують стосунки і не дуже морочаться. Справа не в тому, що чоловіки - примітивні тварини і завоювати їх можна, лише схопивши за сідницю і млосно прошепотівши «Ну що хлопчику, до кого поїдемо - до тебе чи до мене?» Просто багато представників «сильної половини», насправді, не розуміють натяків, напів-натяків і іншого маловиразного вербального сміття. Якщо він вам подобається, просто запропонуйте випити після роботи чашку кави або прогулятися по парку, де така дивна осінь. Не бійтеся! За таку вільність чоловік навряд чи викличе вас на дуель або визнає доступною особою. Не погодиться, пославшись на підвищену зайнятість у зв'язку з «дедлайном», - не засмучуйтесь: або іншим разом, або з іншою людиною повезе більше. Хоча, швидше за все, він буде навіть радий, що не довелося придумувати небанальну ідею для побачення і сушити голову, як умовити таку красиву жінку обдарувати його безцінною увагою. Повірте, далі ви самі зрозумієте, як знайти з ним спільну мову. Можете навіть пустити справу на самоплив: якщо симпатія взаємна, рано чи пізно, так або інакше вона переросте в щось більше.

Що до визнань в коханні, я не стану давати вам 12 або 20 безглуздих рекомендацій, як і коли краще це зробити. Все індивідуально.

Освідчення в коханніАвтор цієї статті завжди щиро дивувалася, як можна підігнати почуття під якісь схеми начеб «ми гуляємо місяць - йому пора признатися» або «ми зустрічаємося рік - йому пора шукати обручку». Почуття це почуття - їх не можна упорядкувати і підставити в алгоритм. Не можна відіграти «ідеальне визнання» по книжці. Навіть якщо ви намітите план розвитку стосунків, життя все одно внесе свої корективи. У житті автора, наприклад, найдивнішим і найдорожчим визнанням було абсолютно безглузде питання «Настя, нічого, що я в тебе по вуха закохався?». Хай це було мало схоже на сцену з улюбленої мелодрами, хай все сталося дуже спонтанно і невпевнено... Зате постфактум, в контексті тривалих стосунків, що склалися, саме це визнання стало точкою відліку, початком сьогодення, дуже-дуже важливого почуття.

Отже не бійтеся закохуватися, признаватися, діяти спонтанно і алогічно. Як би банально це не звучало, прислухайтеся до свого серця і не помилитеся.

Анастасія Крайнер

Освідчення в коханні: відеоВикористання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти