Femme
Все для i про жiнок


Нижня білизна 2013

26.09.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Завдяки модному ретро, нові колекції жіночої нижньої білизни 2013 стали ще сексуальнішими, пропонуючи пригадати століття кабаре і приміряти на себе образ грайливої спокусниці.

 Нижня білизна 2013

I.D.Sarrieri, Jolidon (Джолідон), Andres Sarda (Андрес Сарда) (3,4), Chantal Thomass (Шанталь Томасс)

Перший герой сезону це корсет у всіх можливих варіаціях. У моді корсети і бюст'є з витонченою вишивкою, прозорими вставками, шнуруванням і воланами.

 Нижня білизна 2013

I.D.Sarrieri, Andres Sarda (Андрес Сарда) (2,3), Chantal Thomass (Шанталь Томасс)

Практичні силіконові вставки на сучасних панчохах давно витіснили пояс як щоденний елемент жіночої нижньої білизни. Проте, в новому сезоні широкий пояс для панчох модний елемент колекцій, що додає додаткову пікантність образу.

 Нижня білизна 2013

I.D.Sarrieri, Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Andres Sarda (Андрес Сарда) (3,4)

Безумовно, стринги, сліпи, танго і шортики залишаються актуальними, але саме фасон з високою талією тренд осінньо-зимового сезону. Серед моделей бюстгальтерів особливо популярна модель балконет.

 Нижня білизна 2013

Chantal Thomass (Шанталь Томасс), Jolidon (Джолідон), Andres Sarda (Андрес Сарда) (3,4)

Мережива - самі трендові матеріали для жіночої нижньої білизни 2013. Також актуальна сіточка і тканини з блиском. Для декору моделей дизайнери часто використовують рюші, бантики, бахрому і хутро.

 Нижня білизна 2013

Andres Sarda (Андрес Сарда), Chantal Thomass (Шанталь Томасс), Emerson (Емерсон), I.D.Sarrieri

Багатошаровість з ефектом прозорості одна з найцікавіших тенденцій жіночої нижньої білизни 2013. Моделі з обробкою з чорних контрастних мережив виглядають дуже ефектно і спокусливо. Окрім традиційних кольорів, не варто забувати про насичені відтінки червоного, синього і зеленого кольору.

Джерело verystylish.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти