Femme
Все для i про жiнок


НАСТІННІ ГОДИННИКИ: ІНТЕЛІГЕНТНЕ ОБЛИЧЧЯ ВАШОГО ІНТЕР’ЄРУ

19.09.2017 | Рубрики:: Мода та стиль,

Зустрічають по одежі. Це — неписаний закон, за яким живе людство. І спроба змістити акценти, принаймні, досі не дала результатів. Адже згаданий вище стереотип закарбувався в підсвідомості і передається від покоління до покоління, майже як безумовні рефлекси.
Не менш промовистими є і речі, якими людина себе оточує, світ, котрий вона створює за їхньою допомогою. Адже, як короля робить почта, так і людину репрезентує те, що вона обирає, що супроводжує її протягом життя. Особливо, коли йдеться про річ, на яку неможливо не звернути уваги. Таким об’єктом є, зокрема, настінні годинники (https://gold.ua/products/nastennye-chasy).

Традиція затишку і комфорту

Годинник у робочому кабінеті чи вдома — не декоративна статуетка, яка стоїть на етажерці у кутку і яку можна не помітити. Це річ, призначена для того, щоб на неї дивилися. І попри наявність хронометрів у комп’ютерах, телефонах та інших гаджетах, людське око однаково продовжує шукати на стінах прилади зі стрілками і характерним цоканням, що надають приміщенню особливої атмосфери і затишку.
Для одних настінні годинники — данина традиції. Хтось почувається некомфортно, якщо перед очима немає звичного циферблата. Для когось ритмічний звук хронометра — ніби ознака життя, як пульс чи серцебиття, без котрих кімната наче мертва.

Тільки найкращі моделі та умови

Хоч би що мотивувало вас придбати настінний годинник, купувати його треба там, де є великий вибір якісних товарів. Серед таких закладів — інтернет–магазин брендових подарунків Gold.ua. Тут ви знайдете понад 1100 механічних, електронних і кварцевих годинників на будь-який смак для кухні, вітальні, кабінету, дитячої або на камінну полицю:
«під старовину»;
з маятниками;
з фоновими зображеннями;
з термометрами, вимірювачами тиску і вологи;
у вигляді статуеток.
Класичні, модернові, вінтажні або мінімалістичні годинники виготовлені зі скла, металу, пластику, дерева і навіть тканини.

Накопичувальна система бонусів і постійні знижки

Однак, незважаючи на різноманітність, у всіх цих годинників є і спільна риса — висока якість, за яку відповідає Gold.ua. В інтернет–магазині немає набридливих продавців, проте консультанти завжди готові допомогти з вибором (телефон: (044) 393-08-10)
Ще декілька приємних моментів, які очікують на клієнтів інтернет–магазину:
накопичувальна система бонусів;
постійні знижки;
доставка по всій Україні;
можливість повернути товар протягом 14 днів після придбання.
Дізнавайтеся все необхідне про настінні годинники у досвідчених консультантів, обирайте той, що потрібен саме вам, і купуйте його в інтернет-магазині брендових подарунків Gold.ua.

Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти