Femme
Все для i про жiнок


Нарощування вій - як вибрати правильну довжину

06.02.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Нарощування війСтати власницею розкішних, довгих і густих вій віднині може стати будь-яка жінка. Секрет простий - багато салонів краси пропонують нарощування вій, ця послуга популярна і зажадана. Нарощені вії виглядають ефектно, красиво, а головне - природно.

Перш ніж приступити до нарощування вій, необхідно ретельно видалити макіяж з очей. Потім майстер знежирює спеціальним препаратом основу кожної вії. За допомогою гіпоалергенного клею до основи природних вій кріпляться накладні вії, для цієї мети застосовується особливий пінцет із зігнутими кінцями. Для нарощування використовується клей на основі смоли, він може бути безбарвним або чорним. Нарощування вій починається із зовнішнього кута ока, поступово майстер переходить до внутрішнього краю. Існують різні технології нарощування вій: вії можуть нарощуватися пучками, а можуть окремо - одна до одної.

Вибір довжини нарощуваних вій - завдання важливе. Зазвичай майстер комбінує вії різної довжини. Короткі і середні вії личать для середньої частини повік, саме там вони виглядають найприродніше. Довгі вії призначені для зовнішніх куточків очей, їх використовують для того, щоб зробити погляд глибшим. З довгими віями слід бути обережними, інакше вони можуть виглядати зухвало, неприродно і без смаку. Зрозуміло, вибираючи довжину нарощуваних вій, майстер повинен враховувати ваші індивідуальні особливості і побажання. Колір вій ви можете вибрати будь-якій, більшість жінок віддають перевагу традиційним кольорам: чорному або темно-коричневому. Втім, деякі вирішуються на експерименти і додають декілька окремих вій яскравих кольорів.

Нарощування війНарощені вії потребують нескладного догляду. Перш за все, утримайтетеся від використання туші, оскільки при змиванні туші нарощені вії можуть відклеїтися. Ризик збільшується, якщо для зняття макіяжу з очей ви використовуєте молочко або інші засоби для умивання - вони можуть розчинити клей. Хай неможливість використовувати туш вас не засмучує, адже нарощені вії самі по собі темні і виразні і необхідність додатково підфарбовувати вії відпадає сама собою. Вранці або увечері, коли ви умиваєте обличчя, будьте гранично обережні і не робіть різких рухів, акуратно витирайте лице м'яким рушником. Баня, сауна, басейн можуть скоротити термін служби нарощених вій. Терти очі і спати, уткнувшись обличчям в подушку, не рекомендується.

Нарощування вій процедура по суті проста, проте, для її проведення існують деякі протипоказання. Перш за все, остерігатися нарощування вій слід тим жінкам, в яких часто виявляються алергічні реакції. При нарощуванні вій може виникнути алергія на використовуваний клей, тому перш ніж зважитися на нарощування проведіть невеликий тест - спочатку наклейте буквально дві-три вії, аби переконається в безпеці процедури для ваших очей. Якщо ви часто страждаєте від кон'юктивита, то від нарощування вій вам краще утриматися. Слабкі від природи вії також є протипоказанням для нарощування, оскільки власні вії просто не зможуть витримати нарощені. Власницям жирної шкіри теж не дуже поталанило, їх нарощені вії, швидше за все, довго не протримаються.

Випадання нарощених вій на другий день після проведення процедури - це сама, маленька неприємність, яка може з вами статися. Інколи вії відклеюються лише на одному оці, а на другому продовжують триматися. Така неприємність може статися від того, що ви звиклися спати на одному боці або через те, що ви сильно потерли одне око рукою. Які б не були причини, вам необхідно буде зробити корекцію, а це додаткові витрати. Процедура нарощування може викликати подразнення і почервоніння очей, що, швидше за все, пов'язано з тим, що майстер провів нарощування неякісно. Наприклад, причина може бути в тому, що вії приклеєні дуже близько до повік і подразнюють їх. Приділіть вибору салону і майстра особливу увагу, хороші відгуки ваших знайомих, які вже успішно пройшли через процедуру нарощування вій, можуть послужити хорошою рекомендацією.

Нарощування війНарощені вії тримаються від одного до чотирьох тижнів. Це невипадково, адже за цей період відбувається зміна власних натуральних вій. Випадання правильно нарощених вій відбувається практично непомітно, це схоже на природний процес заміни вій. Якщо для вас нарощування вій не разова акція, зроблена заради цікавості, то приблизно через півтора тижні після нарощування вам рекомендується відвідати салон і зробити корекцію. Втім, ви можете дочекатися доки обпадуть всі нарощені вії і лише потім знов відправитися в салон - вибір за вами. Якщо по яких-небудь причинах ви захочете зняти вії, то ви можете зробити це самостійно. Фахівці рекомендують для цієї мети просто нанести невелику кількість рослинної олії по лінії приклеювання вій, виконайте це перед сном, залиште масло на ніч, а вранці просто зніміть нарощені вії. У салоні для того, щоб зняти нарощені вії використовують спеціальний склад.

Відео на тему: Нарощування вій


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти