Femme
Все для i про жiнок


На кому одружуються чоловіки?

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Недавно я побачила приголомшуюче оголошення: «Вийду заміж на час кризи. Мало говорю. Смачно готую. Голова ніколи не болить. Телефон ХХХХХ». Просто шикарне оголошення. Мені захотілося поділитися своїми враженнями з чоловіком: «Це ж треба так класно про себе розповісти!». На що він відповів: «Цікаво, чому я на тобі одружився? Ти багато говориш. Готуєш, звичайно, добре. Але інколи взагалі не готуєш. І голова у тебе болить дуже часто (ну у прямому розумінні, звичайно)».

Дійсно, дуже цікаво, чому ж він на мені одружився? Коли ми познайомилися, я мало говорила? Ні, стільки скільки і зараз. У інтимному житті проблем ніколи не було. І голова завжди боліла :).

Тоді встає інше питання: «А чому ця дівчина до цих пір не вийшла заміж?» Нам здається, що чоловіки не люблять, коли ми багато говоримо. Ще багато хто з нас упевнений, що потрібно бути хорошою хазяйкою, аби тебе узяли заміж. Не зрозуміло, чому тоді виходять заміж дівчата, які не вміють добре готувати? Добре пам'ятаю з дитинства, що батько завжди готував краще, ніж мама. І продовжував любити її.

на кому одружуються чоловіки


Ось така цікава загадка.

Коли ми, жінки, ставимо питання: «На кому одружуються чоловіки?» - ми хочемо, аби нас взяли в дружини. І передбачаємо, що для цього нам просто необхідно відповідати якомусь стандарту, наприклад: мало говорити і смачно готувати.

Найнеприємніше полягає в тому, що ми щодуху намагаємося втиснути себе в загальноприйнятий стандарт. Заради чоловіка ми готові поміняти свої звички, спосіб життя, переконання і навіть цінності. І ми так посилено всім цим захоплюємося, що забуваємо про себе. І, як наслідок, втрачаємо себе.


Так що ж тут не так?

Дуже часто ми ставимо питання, не розуміючи, що в цьому питанні полягає наша мета. Наприклад, жінка говорить: «Як вийти заміж?». Відповідно, її мета - весілля. І тут легко можна забути, що за кожною кінцевою метою завжди є продовження! ЗАВЖДИ.

Просто уявіть собі, що буде ЗА весіллям? Там почнуться будні. І в них є просте життя, яке наповнене і радістю і горем, і добротою і злістю, і ненавистю і коханням, і щастям і горем, і задоволенням і самотою.

А тепер подумайте про те, що вам доведеться відмовитися від своїх цінностей, переконань і. від себе. То, чим ви заповнили себе в гонитві за заміжжям, не допомагатиме вам в сімейному житті. З однієї простої причини - це не ви. І поступово ви починаєте повертатися до себе, до того, якою були раніше.

І тут виникає питання: «Чи згоден буде ваш чоловік прийняти вас новою?». Адже такою він вас не знав. Чи не краще відразу бути собою? Навіть якщо ви багато говорите і не так смачно готуєте.


Тоді, що ж для цього потрібно? Просто правильно ставте питання.

Давайте спробуємо правильно сформулювати питання, яке потрібно задати самій собі. Наш вибір і, зрештою, наше життя залежать від того, які питання ми самі собі ставимо. І якщо точніше, то які цілі ми самі собі ставимо. Для цього потрібно зрозуміти: Чого ми хочемо в далекому майбутньому від спільних стосунків, від життя?

Наважуся передбачити, що ви не просто хочете вийти заміж. Ви хочете, аби ваш чоловік любив вас. Аби в стосунках панувала довіра. Аби ви розкривали себе і свій потенціал в сім'ї. Аби вас обожнювали. І вважали найпрекраснішою жінкою на світі.

Давайте ще раз спробуємо відповісти собі на питання: «На кому одружуються чоловіки?». Вони одружуються на жінках, в яких є енергія для збереження сім'ї. Що це за енергія? Це та енергія, яка дозволяє жінці зачати. І потім народити. Та енергія, яка дозволяє відстоювати свого чоловіка. Чекати його. Ділити всі неприємності, які можуть бути в житті. Радіти перемогам.

 


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти