Femme
Все для i про жiнок


Мова жестів - жести брехні

22.02.2012 | Рубрики:: Стосунки,

Навіть найвідчайдушніші брехуни і обманщиці не можуть впоратися з мімікою і жестами, якщо, звичайно, вони не вчилися в спецшколі. Сьогодні ми розглянемо мову жестів, взнаємо, які жести говорять про брехню, бажання співбесідника вас обдурити.

Очі розповідять про брехню

Очі - дзеркало душі, можливо, саме тому очі називають першими провідниками емоції. Ми підсвідомо намагаємося заглянути в очі співбесідникові, шукаючи правильної і правдивої відповіді. Однією з ознак того, що ваш співбесідник обманює, будуть «бігаючі» очі. Він або вона відводять очі, вдають, що уважно розглядають якийсь предмет? Увага! Вас намагаються обдурити. Ще однією непрямою ознакою можна назвати поведінку, при якій співбесідник, відповідаючи на питання, намагатиметься або нарочито відвести газу убік, або широко відкриваючи їх, дивитися прямо в очі. Такий жест супроводиться нахилом вперед тіла: співбесідник як би давить на вас своєю думкою.

Жести брехні

Ми говоритимемо про жести брехні, коли рука знаходиться безпосередньо коло обличчя. Вони найпомітніші і приховати їх важко.

жести брехні
жести брехні
жести брехні
жести брехні
 • Один з найяскравіших жестів брехні - мимовільне прикриття рукою рота при розмові. Цей жест культивується в нас з дитинства. Пригадайте свій жест, що ви зробили, коли ненавмисно сказали людині правду, видаючи чийсь секрет або те, що говорити, не хотіли: різко підняли руку і прикрили нею рот. Так і людина, яка бреше: його рука підсвідомо тягнеться перервати потік неправдивої інформації.

 • Модифікація цього жесту брехні - дотик або почухування кінчика носа. По суті, це попередній жест, лише зроблений людиною, яка намагається тримати себе в руках: таке швидкоплинне торкання. Цей жест більш притаманний жінкам: створюється враження, що вона витирає помаду, що розмазала, над верхньою губою. Будьте пильні: вона хитрує!

 • Наступний жест, потенційно вказуючий на брехню - почухування або тертя ока (повік). Цей жест говорить про підсвідоме бажання сховатися від обману або від погляду людини, якій говориш неправду. При цьому чоловіки роблять цей жест енергійніше, і якщо обман дійсно серйозний, то це супроводиться опусканням очей в підлогу і не бажанням дивитися співбесідникові в очі. Жінки цей жест роблять делікатніше: як би поправляючи нижні вії або брову.

 • Почухування або погладжування привушної області, вух, шиї так само свідчить про те, що людина бреше. Десмонд Моріс, один з відомих дослідників невербальних способів спілкування, відмітив, що людина, яка говорить неправду, відчуває фізіологічний дискомфорт в області шиї і вух: свербіння, почервоніння шкіри. Для того, що б зняти відчуття дискомфорту, брехун повинен злегка почухати або торкатися вказаних областей.

 • Ми розглянули основні жести обману, вказуючі на те, що ваш співбесідник говорить неправду, проте, не можна сліпо слідувати всьому викладеному. Людина - це складний організм, який не терпить однозначного підходу. Перш за все слухайте свого співбесідника, дивіться на обставини, в яких ви знаходитеся. Можливо, чоловік хоче вам сподобатися, прикрашає факти або просто придумує щось цікаве. Можливо жест, коли візаві прикриває свій рот рукою, говорить зовсім не про те, що він говорить неправду, а про те, що він просто забув почистити зуби.


  Вы в курсе того, как стать экстрасенсом ?

 • Тези: психология личности , тренинг уверенности в себе, любовь, отношения, тренинги общения
 •  
  

  Азбука жестів: 33 відеоурока

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти