Femme
Все для i про жiнок


Мова тіла: як навчитися розуміти її

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

мова тіла
мова тіла
мова тіла
мова тіла
мова тіла
мова тіла

Відмітити і зрозуміти сигнали, які люди подають тобі за допомогою мови тіла, - це дуже корисний соціальний навик. Деякі з нас розуміють її інтуїтивно, а інші зовсім не помічають. На щастя, цьому можна навчитися, необхідно лише попрактикуватися. Завдяки цим порадам, ти зможеш навчитися розшифровувати мову тіла без всяких зусиль.


1. Оціни відстань

Чим ближче до тебе знаходиться співбесідник, тим більше вірогідність, що він довіряє тобі і має до тебе теплі відчуття. Чим далі від тебе, тим менш ти йому цікавий. Якщо ти почнеш наближатися до такої людини, то вона намагатиметься відсунутися подалі. Це означає, що він не бажає більш близких відносин, і поки не зовсім довіряє тобі. Не варто забувати, що особистий простір в різних країнах і культурах може бути неоднаковим.


2. Зверни увагу на те, як він тримає голову

-Якщо голова нахилена убік - це або знак співчуття, або зацікавленості. Якщо при цьому людина посміхається, то вона настроєна по відношенню до тебе доброзичливо і навіть грайливо, не виключений і флірт.
-Опущена голова вказує на те, що у людини є, що приховувати. Якщо в розмові ти помічаєш, що людина опустила погляд, то прийми це до відома. Якщо це сталося після того, як людині сказали комплімент, похвалили його, то опущена голова може бути сигналом про те, що людина збентежена, боязка, соромлива, або ж не зовсім вірить тобі.
-Голова відхилена назад - значить, тебе хочуть налякати, відсунути на другий план. Але тут потрібно звернути увагу і на міміку, жести, вираз очей. Пригадай, як забавно собака відхиляє голову, коли чує незнайомі звуки.

3. Поглянь на погляд, вираз очей

-Люди, які часто дивляться на всі боки, швидше за все нервують, брешуть або ухиляються від відповіді. Проте, якщо людина просто дивиться убік, його очі не бігають, то це хороший знак для співбесідника - ознака комфорту або покірливості.
-Погляд спідлоба видає недовірливу, невпевнену людину.
-Якщо погляд велику частину часу спрямований в підлогу, то це видає людину боязку і соромязливу.
-У деяких культурах погляд в очі трактується, як неповага до співбесідника, враховуй це.
-Розширені зіниці явно вказують на зацікавленість. Хоча окрім того, це може бути викликано алкоголем, метамфетаміном, ЛСД і іншими препаратами. Деякі люди мають постійно розширені зіниці (але це досить рідке явище)

4. Віддзеркалення

Зверни увагу на жести співбесідника: якщо деякі він повторює за тобою, він зацікавлений в тобі, намагається встановити контакт. спробуй непомітно дещо змінити положення тіла, якщо людина повторила це за тобою, то це і є віддзеркалення. Необхідно врахувати, що деякі люди використовують подібні прийоми мови тіла, аби розташувати до себе співбесідника.

5. Руки

-Якщо людина схрестила руки на грудях, значить вона намагається закритися, захиститися від зовнішньої дії.
-Якщо людина стоїть, його руки схрещені в той час, як ноги знаходяться на ширині плечей або ще ширше, то це поза владності, жорстокості.
-Якщо руки співбесідник схрестив за головою, зчепив за шиєю, то цей жест означає відвертість, довіру.
-Руки на стегнах - ознака нетерпіння.

6. Нервові жести

-Якщо хтось розчісує пальцями волосся, то це ознака симпатії до тебе, або ж незгоди з твоїми словами. Але цю незгоду він не може виразити вголос. Стеж за додатковими ознаками: якщо співбесідник підкинув брови, то це однозначний сигнал про незгоду.
-Незгода людини, яка носить окуляри, може виражатися в зрушенні окулярів вгору на носі, він робить це дещо нахмурюючись. Треба переконатися, що цей жест повториться, і це не було просто бажанням поправити окуляри.
-Опущені брови і очі, які скошені убік - людина намагається зрозуміти твої слова, але налагоджена досить скептично.

7. Ступні

-Швидке переміщення ваги із ступні на ступню, часті похитування ступнею, ознака того що людина схвильована, нетерпляча, перелякана або чимось заклопотана.
-Якщо у сидячої людини ноги схрещені в кісточках, то йому ніяково, він хвилюється.
-Якщо ноги постійно стиснуті між собою, особливо якщо людина стоїть, то це означає, що він намагається бути «правильним».
-Якщо ступнею співбесідник злегка і як би ненавмисно торкаються тебе кілька разів, то він явно фліртує

Підказки

-Якщо людина упевнена в собі, то він дивиться прямо в очі, не перериває зоровий контакт. Це ж стосується і закоханої в тебе людини (див. також статтю як закохати в себе хлопця та як закохати в себе дівчину.
-Постійно вивчай мову тіла, звертай увагу на оточуюючих. Постійні тренування зроблять аналіз автоматичним, інакше, не варто навіть починати - це не дасть тобі нічого.
-Дивися на обличчя, звертай увагу, на кожен швидкий мимовільний рух, який видає роздратування, переляк, збудження, зацікавленість. Фіксуй і запам'ятовуй.
-Ключем до розуміння мови тіла є спостережливість.
-Май на увазі, що жести різних людей унікальні, в кожного своя базова поведінка

 


Азбука жестів: 33 відеоурока

Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти