Femme
Все для i про жiнок


Молодіжні зачіски

10.06.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски

У гонитві за наймоднішою цього сезону зачіскою багато хто з нас часто втрачає свій стиль або просто отримує великі проблеми «на свою голову». Адже на повсякденне створення зачіски інколи потрібно стільки часу, що найчастіше доводиться робити звичайний кінський хвіст.

Проте цілком можливо освіжити свій стиль, додати йому родзинку, не здійснюючи при цьому кардинальних змін. До того ж екстравагантна молодіжна зачіска личить не всім, а ось дещо омолодити подобу можна завжди. Наприклад, за рахунок ніжних і м'яких дівочих локонів. Знаменита актриса Скарлетт Йоханссон не даремно вибирає саме такий вид укладання, адже воно дуже личить до її жіночного, сексуального образу. Для створення зачіски як в Ськарлетт завийте волосся щипцями, розділіть пасма руками і зафіксуйте спреем для волосся.

Якщо ви віддаєте перевагу живішому, спортивному стилю, то вам якраз підійдуть спортивні модні стрижки з легким безладом на голові. Така молодіжна зачіска не вимагає складного тривалого укладання і дуже освіжає обличчя. Просто висушіть волосся, акуратно укладіть чубок за допомогою гелю, а потім дещо збийте пасма. Обробіть зачіску лаком для волосся.

Якщо ви просто не уявляєте своє життя без чубка, спробуйте зачіску з градуйованими пасмами і рваними кінчиками. Така зачіска з чубком, що доходить до брів, зорово приверне увагу до очей. Для створення цього образу нанесіть на волосся мус, призначений для укладання прямого волосся, а потім укладіть волосся праскою.

Гладкі зачіски створюють приголомшуючий ефект за умови, якщо у вас здорове і доглянуте волосся. Така зачіска нагадує нам про літо, юність і гарантує гарний настрій, до того ж вона добре поєднується практично з будь-яким образом. Для створення зачіски нанесіть на волосся крем для блиску, а потім розпряміть волосся праскою.

Легкі хвилі на вашому волоссі можуть створити як романтичний і жіночний образ, так і прикрасити стильну молодіжну зачіску. Все залежить від того, якої довжини волосся і як їх укласти. Укладіть кінці пасм назовні за допомогою круглої щітки і мусу і зафіксуйте зачіску лаком для волосся, розпилюючи його від низу до верху. Для жвавішого і пустотливішого вигляду просто створіть на голові легкий безлад.

Ще один варіант зачіски з чубком - це мелірований варіант будь-якої класичної стрижки. Це може бути звичайний боб або волосся середньої довжини з прямим чубком. Обидва варіанти добре виглядають за рахунок теплого колірного вирішення. А довгий чубок відволікає увагу від зморшок в куточках очей. Створення цієї зачіски також не вимагає багато сил. Просто підсушіть волосся феном, нанесіть на них пінку для укладання і укладіть пасма у напрямку до обличчя.

Якщо від природи у вас в'юнке волосся, зовсім не обов'язково випрямляти його праскою на догоду моді. Створіть грайливу молодіжну зачіску за допомогою пінки для укладання в'юнкого волосся і фену-дифузора. Таке укладання також підійде до будь-якого образу - від романтичного до спортивного.

молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски
молодіжні зачіски

Доповніть таку зачіску чубком, прямим або дещо заломленим вниз. Для цього використовуйте праску.

І пам'ятайте, головне в зачісці - це не складність і хитромудрість, а красиве і доглянуте волосся, яке приваблює чоловіків значно більше, чим найсучасніші укладання!


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти