Femme
Все для i про жiнок


Модні жіночі стрижки - 45 фото

01.10.2013 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

модні стрижки
стрижки
Неповторне ретро, класичні мотиви, легка недбалість - ось головні напрями, що характеризують стрижки у цьому сезоні.

Модні стрижки для середнього і довгого волосся

Новий сезон і пропозиції від іменитих стилістів порадують тих, хто хотів би мати ідеально рівне укладання для волосся, а також тих, хто відноситься з цікавістю до творчого безладу на голові!

Модні стрижки у цьому сезоні на середнє і подовжене волосся в більшості своїй передбачають присутність чубка різних видів. Наприклад, актуальною в новому сезоні стане елегантна стрижка з косим чубком, витончено спадаючим на обличчя, яка трохи прикриває одне око. Але якщо вам здасться такий чубок дуже дискомфортним, то модні стрижки передбачають також ідеально рівні чубки до очей. Такі чубки, як ми знаємо, залишаються на вершині моди вже декілька сезонів підряд.

В цілому стрижки у цьому сезоні вельми неоднозначні. Дуже стильними укладаннями вважатимуться і бездоганна зачіска в стилі «пасмо до пасма», і легка хаотичність, і недбалість на голові з локонами, що вибилися із зачіски. Не піде на другий план і класика в стрижках і зачісках. Для довгого волосся - це всі трансформації кіс, від французької коси до «дракончиків» з безтурботно випущеними невеликими пасмами; для середніх - завиті локони і подовжені каре, хвилі стрижки каскад і подовжений сессоне.

Трендові стрижки для короткого волосся

У модних стрижках для короткого волосся панують стильне каре і «мінімалізм» всієї зачіски.

Стрижки для короткого волосся також дивують своєю різноманітністю, як і для середніх. Новий сезон пропагує популярні укорочені ретро-стрижки. Окрім цього, дизайнери зачісок радять дещо оживляти нові стрижки різними аксесуарами в стилі 60-х років минулого століття. Це різні види пов'язок, шпильок, обідків і так далі.

Каре, як ми вже сказали, головна основа для модної зачіски цього сезону. Стрижки для короткого волосся передбачають різні види каре. І з укороченим чубком, і з подовженими окремими пасмами, і інші варіації основного каре. Модні стрижки у цьому сезоні для короткого волосся можуть бути різних геометричних форм. Наприклад, вітаються в стрижці рівні лінії або плавні вигини. Ультракороткі зачіски на основі боба будуть також в моді в новому сезоні.

модні стрижки стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки стрижки модні стрижки модні стрижки

Всі жіночі стрижки у цьому сезоні і для короткого волосся, і для волосся середньої довжини передбачають неяскравий колір волосся. У моді тепер будуть не стільки авангардні відтінки для волосся, скільки природні і натуральні.

Модні стрижки 2014, відрізняються особливою оригінальністю і простотою укладання. А це означає, що новий сезон не стане для вас великою проблемою у виборі модної стильної стрижки.

Зачіски на кожен день: відео


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти