Femme
Все для i про жiнок


Модні зачіски на середнє волосся 2012

17.11.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012

Волосся середньої довжини вважається так званою «золотою серединкою». Воно поєднує в собі переваги як довгих, так і коротких стрижок. Такі зачіски дуже красиві, оскільки залишають великий простір для фантазії стиліста і перукаря, в той же час модні стрижки середньої довжини вельми практичні і креативні - адже така довжина волосся не заважає у повсякденному житті.

Зачіски на середнє волосся

Модні стрижки на середнє волосся багаточисельні і всілякі. Можна міняти силует стрижки, її стиль і колірні поєднання. Крім того, зачіски такої довжини добре носити, коли комплекція не дозволяє носити інші варіанти стрижок. Наприклад, довге або коротке волосся протипоказане повним, невисоким, надзвичайно худим або рослим жінкам. Навпаки, модні середні стрижки прекрасно підійдуть, оскільки вони зорово врівноважують фігуру, згладжуючи невідповідні пропорції.

Міняти стрижку бажано все ж під чуйним керівництвом стиліста або перукаря. Професіонал своєї справи підкаже які модні зачіски для середнього волосся підійдуть саме вам з врахуванням ваших індивідуальних особливостей: форми і типу обличчя, структури волосся, фігури і кольору шкіри, особистих смакових переваг. Звичайно, мода - це важливий чинник при підборі нової стрижки, проте не забуватимемо просту істину: стрижка повинна прикрашати її власницю і відтіняти її достоїнства, приховуючи недоліки. Чи всі модні стрижки відповідають цьому критерію? Навряд чи. Тому варто віднестися до вибору стрижки дуже серйозно.

Серед основних переваг модних стрижок на середнє волосся важливо виділити їх універсальність. Такі стрижки будуть доречні як на ділових переговорах, так і на вечірці і в колі друзів і сім'ї. Крім того, на відміну від коротких стрижок вони характеризуються здатністью до швидкого перевтілення, їх можна легко міняти, змінюючи тим самим зовнішній вигляд і внутрішній стан.

Модні середні стрижки 2012

Модні середні стрижки 2012 роки це в першу чергу нев'януча класика: стрижки каре, боб, паж, каскад, сессон, гарсон і, звичайно ж, стрижки в ретро-стилі.

Стрижка каре проста у виконання, її популярність перевірена часом. Сучасне каре робиться за допомогою гострих перукарських ножиць з вузькими лезами. Потиличну частину зачіски стрижать рівними пасмами однакової довжини, волосся можна розділити при цьому на рівний або косий проділ. Локони в області скронь також підстригають симетрично, довжина при цьому визначається особистими смаковими перевагами. В процесі укладання скроневі пасма вирівнюють так, щоб вони були орієнтовані на середину підборіддя, об'єм стрижки при цьому можна збільшити філіровочними ножицями.

Стрижка боб - це коротший і стильніший варіант каре. У сезоні 2011-2012 в моді асиметричний боб. Перед стрижкою рекомендується ретельно очистити волосся - це додасть їм гладкість і блиск. В боба цього сезону округла форма, довжина волосся від верхівки повинна складати не більше 15 сантиметрів. Стрижка починається зверху, орієнтація повинна йти на потиличні пасма волосся. Потім підстригається тім'яна частина голови у напрямку до чубка, далі - скронева і нижня потилична долі. На завершуючому етапі потилицю підрівнюють до бажаної довжини, а волосся на скронях орієнтуєм на рівень кінчика носа.

Каскадна стрижка на середнє волосся - прекрасний варіант для тонкого волосся, для якого потрібний додатковий об'єм. Аби створити об'ємну стрижку волосся необхідно укладати за допомогою фену, плойки і легких косметичних засобів для укладання - фіксуючої пінки або мусу. Важкі засоби такі як косметичний воск або гель в даному випадку не підійдуть. Каскадна стрижка універсальна і личить практично будь-якому типові обличчя. Інтенсивність пасм може бути різною і залежить від побажання замовниці - каскад може починатися як прямо від верхівки, так і на самих кінчиках зачіски.

зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012
зачіски на середнє волосся  2012

Модні тенденції сезону 2012 передбачають, що волосся має бути натуральним і мати здоровий вигляд. Колірних обмежень немає, проте перевага віддається натуральним відтінкам, або колоруванню з плавними переходами кольору неагресивних відтінків. Знову входять в моду хвилясті пасма середньої довжини. Проте як і раніше популярною буде і стрімка недбалість, як в зачісці так і в одязі. Ну і зрозуміло залишається актуальним стиль ретро - в 2012 році в моді буде голлівудський стиль першої половини 20-го століття.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти