Femme
Все для i про жiнок


Модні зачіски 2012: яскраве ретро і лаконічна елегантність

28.12.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

модні зачіски 2012 Покази нового сезону 2012, що недавно завершилися, продемонстрували не лише останні модні тенденції, але також і досить оригінальне бачення краси по-весняному. Всім модницям вони пропонують не зупинятися в пошуку і вибирати лише краще: коси, високі «хвости » і, звичайно ж, гламурні короткі стрижки.

Пучок з кіс

Таке укладання виглядає просто та вишукано. Аби створити його, потрібно заплести декілька тонких кісок, які потім з'єднуються в один об'ємний пучок на боці. Аби укладання не вийшло надмірно строгим, потрібно на лоб зачесати волосся у вигляді довгого косого чубка.

Розпатланий кінський хвіст збоку

Така зачіска виглядає стильно завдяки тому, що в ній поєднуються забране волосся і виразна недбалість, яка їй властива.

Шикарний кінський хвіст

Таке укладання підійде для виходу на урочистий захід - справжня висока мода. Але зробити його дуже легко: на середній висоті робиться кінський хвіст який поєднується з гладкими боками. У дефіле Just Cavalli таке укладання виглядало дуже оригінально завдяки контрасту між світлою верхівкою і темнішим волоссям збоку.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Вільний пучок

Це просте та в той же час жіночне та зухвале укладання. Пучок досить вільний, робиться внизу потилиці, а на обличчя спускається велике пасмо, яке допомагає акцентувати увагу на макіяжі.

Елегантне каре

Просте, елегантне каре - зачіска на всі часи. Черговий вдалий приклад показує Balmain, в якого каре на каштановому волоссі і з вільним проділом виглядає дуже стильно.

Коротка вільна стрижка

Це один з головних трендів сезону. Коротка модна стрижка оформлена слоями, які додають зачісці динаміку. Декілька пасм можна навмисне випустити на лоб, аби додати зачісці більше жіночності.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Бічна коса

Коса на боці переходить з сезону в сезон, не виходячи з моди. Прямий проділ, довга коса, яка відведена на одну сторону, - просте і модне укладання, яке добре виглядає на волоссі мідного тону і з макіяжем в тій же колірній гаммі.

Ера гламуру

Якщо ви носите довге або середньої довжини волосся, ви можете спробувати розкіш цього ассиметричного укладання в ретро-стилі. Потрібно зробити проділ посередині і перекинути волосся на одну сторону, а на іншій стороні відвести його назад і пригладити, заколюючи гребенем. Така зачіска чудово виглядає на волоссі, яке в'ється від природи крупними локонами. Якщо вони прямі, довжину слід трохи завити м'якими хвилями.

Густий чубок

Густий чубок прекрасно поєднується з трендом, який вимагає від волосся гладкості. Такий чубок, якщо він прямий і доходить до очей притягує увагу до очей, робить їх виразнішими.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Високий кінський хвіст

Високий хвіст ідеально личить для тих дівчат, які хочуть привернути увагу до модного макіяжа. Якщо дозволяє форма обличчя, то це прекрасне укладання, просте і лаконічне, що добре підходить для створення елегантного образу.

Стрижка гарсон

Дуже смілива коротка стрижка у поєднанні з яскравим блондом виглядає ультрамодно. Трохи гелю для укладання - і зачіска готова.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Пучок в стилі тридцятих років

Немає нічого простішого за створення цього шикарного укладання в стилі ретро. Зробіть бічний проділ, зберіть волосся набік і закрутіть об'ємний пучок, закріпивши шпильками-невидимками.

Бічний вузол

Романтичний і елегантний вузлик збоку робиться дуже просто. Візьміть широке пасмо волосся в скроні, закрутіть у вузол і закріпіть невидимками. Вийде цікава, несподівана і смілива зачіска.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Високий ретро-пучок

Стиль шестидесятих - ще один тренд, який дизайнери зробили актуальним в сезоні 2012. Високий супероб'ємний пучок із завзятим пасмом в дефіле Jean-Paul Gaultier поєднувався з сірим блондом і розпатланою верхівкою.

По матеріалам bеаutynеt.ru

Модні тренди 2012: відео


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти