Femme
Все для i про жiнок


Модні хутряні шапки 2014

09.06.2013 | Рубрики:: Мода та стиль,

Після неймовірної популярності торік, деякі дизайнери втратили інтерес до жіночих хутряних шапок. Проте, хутро як і раніше є трендовим матеріалом, колекції жіночих хутряних шапок 2014 не настільки багаточисельні, але вельми змістовні і пропонують широкий вибір актуальних моделей.

Модні хутряні шапки 2014

Bally, Michael Kors, Ralph Lauren, Giorgio Armani

Як і раніше актуальні об'ємні хутряні берети і пухнасті шапки в російському стилі - вушанки і кубанки. Дизайнери часто використовують кубанки як аксесуар для вечірнього плаття або костюма.

Модні хутряні шапки 2014

Anna Sui, Chanel (2,3), Mugler

Серед оригінальних моделей колекцій зустрічаються хутряні капелюхи і шапки-шлеми, у тому числі жіночні ретро-моделі з популярного каракуля.

Модні хутряні шапки 2014

Donna Karan, Ann-Sofie Back Atelje, Moncler Gamme Rouge, Sister by Sibling

Об'єм і асиметрія актуальні прийоми в новому сезоні, багато дизайнерів пропонують жіночі хутряні шапки оригінальної форми, підсилюючи ефект використанням об'ємного пухнастого хутра.

Модні хутряні шапки 2014

Donna Karan, Chanel, Ralph Lauren, Bally

Каракуль став одним з трендових матеріалів сезону, також, як і раніше популярні в'язані хутряні шапки і моделі з пухнастого хутра всіляких видів, наприклад, лисиці, єнота або песця.

Модні хутряні шапки 2014

Anna Sui, Chanel, Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren

Не дивлячись на те, що більшість жіночих хутряних шапок 2014 зроблені з хутра природного забарвлення, не варто обмежувати себе у виборі, кольорове хутро як і раніше в моді. Серед моделей нових колекцій можна зустріти хутряні шапки рожевого, червоного, синього і навіть зеленого кольору, а також виконані з хутра двох контрастних кольорів.

По матерiалам vеrуstуlish.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти