Femme
Все для i про жiнок


Модні спідниці 2011: вибираємо під тип фігури

21.07.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

модні спідниці 2011

Будь-яка жінка, яка бажає виглядати максимально жіночно, має в своєму гардеробі декілька видів спідниць. Добре, якщо вони підібрані відповідно до типу фігури, в іншому ж випадку, всі недоліки тіла будуть тільки підкреслені.

У цій статті ми розповімо вам, як вдало вибрати спідницю для найпоширеніших типів фігури.

 • Жінки з такою фігурою як «трапеція» повинні звернути увагу на спідниці з низькою талією. Як правило, даний тип фігури характеризується наявністю вузької талії, але при цьому широкі стегна і округлі сідниці є їх «родзинкою». Саме з цієї причини все ж варто вибирати подовжені спідниці, а ось міні лише псують зовнішній вигляд. Можна звернути увагу на спідниці, подоли яких прикрашені воланами. Надмірно округлі форми допоможуть зорово «витягнути» подовжні смужки на тканині.
 • Для пані з фігурою у формі «трикутник» рекомендується звернути увагу на спідниці, які зорово допоможуть додати об'єм в області стегон, подовжити ноги і зробити талію трохи вище. Для виконання такої місії краще всього підійдуть спідниця-тюльпан, спідниця-сонце, а також спідниця а-силуету. А ось спідниці короткої довжини просто протипоказані для жінок даного типу фігури, оскільки в цьому випадку візуально їх ноги виглядатимуть ще коротше.

 • Така фігура як «перевернутий трикутник» відрізняється широкими стегнами, вузькими плечима і яскраво вираженою талією, саме тому при покупці спідниці слід відмовитися від таких моделей спідниць, які дуже сильно «здавлюють» талію. Окрім цього не кращою прикрасою фігури стануть спідниця-тюльпан і міні-спідниця. Ідеально для даного типу фігури підійдуть спідниці, які облягатимуть стегна, підкреслюючи природну красу тіла.

 • А ось фігура у формі «прямокутник» відрізняється вузькими стегнами, плечима і талією. Незрідка жінки з такою фігурою дещо сутуляться. Основне завдання для такої фігури - візуально виділити і додати об'єм вузьким стегнам, а також підкреслити талію. Якщо жінка дуже худа, то їй краще відмовитися від обтягуючих моделей трикотажних спідниць, оскільки даний фасон лише акцентує увагу на надмірній худині. Краще в такому разі набувати моделей з кишенями і іншими деталями на стегнах. Для «пампушок» идеально підійдуть спідниці, що розширюються донизу з вертикальними лініями або лініями, що розходяться в сторони.


 • модні спідниці 2011
  модні спідниці 2011 модні спідниці 2011 модні спідниці 2011 модні спідниці 2011
  модні спідниці 2011 модні спідниці 2011 модні спідниці 2011

 • Пані з фігурою «пісочний годинник» повинні звернути увагу на ті моделі спідниць, які дозволяють повторити форму стегон, тобто в цьому випадку рекомендується вибирати вузькі, обтягуючі стегна спідниці середньої довжини. Для осіб невисокого зросту не варто експериментувати і носити максі-спідниці.

 • І, головне, ніколи не купуйте спідницю, якщо вам сподобалося, як вона «сидить» на моделі або ж на вашій подрузі. Річ у тому, що всі ми настільки різні, і те, що ідеально личить іншій жінці, може лише підкреслити власні недоліки фігури.


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти