Femme
Все для i про жiнок


Модні плаття весна-літо 2014: внутрішня свобода

01.02.2014 | Рубрики:: Мода та стиль,

Альбер Камю вважав, що без свободи не існує мистецтва. Якщо він мав рацію, то модні плаття сезону весна-літо 2014 можна вважати справжніми витворами мистецтва, адже вони просто втілюють свободу - кольору, фасону, силуету та ідеї.

Модні плаття весна-літо 2014

Наймодніші плаття весна-літо 2014 - ті, які не приховують жіночність і внутрішню готовність до експерименту. Виявляється це по-різному: від епатажної вишивки і крупного принта в Prada до акварельно-ніжних дівчат Manish Arora, які, здається, ось-ось відлетять в країну фей.

Prada

Prada

Manish Arora

Manish Arora

Загальні тренди

Важко рівняти модні плаття 2014 під одну гребінку. Проте вже з першого погляду очевидне повернення до тенденцій сімдесятих, з їх етнічністю, легкістю і простотою крою. Характерні речі представили Naeem Khan, Maria Grachvogel, Alberta Ferretti (Альберта Ферретті), Mara Hoffman, Anna Sui (Анна Суі).

Naeem Khan

Naeem Khan

Maria Grachvogel

Maria Grachvogel

Alberta Ferretti (Альберта Ферретті)

Alberta Ferretti (Альберта Ферретті)

Mara Hoffman

Mara Hoffman

Anna Sui (Анна Суі)

Anna Sui (Анна Суі)

Багато дизайнерських будинків намагаються піти від надмірності. Якщо горошок, то розбавлений смугами (Emanuel Ungaro), якщо оверсайз, то з дрібними деталями. Тут потрібно особливо відзначити, що вдале повторення (як з бахромою Maxime Simoens або з рюшами Isabel Marant) просто не може бути надлишковим.

Emanuel Ungaro

Emanuel Ungaro

Maxime Simons

Maxime Simons

Isabel Marant

Isabel Marant

Звичної гамми кольорів (жовто-синьо-блактиної) не буде. Хтось вибере металік (Altuzarra), хтось вишивку в національному стилі, а хтось - теплі відтінки від бежевого до шоколаду, в яких модні плаття 2014 просто купатимуться. Немало уваги приділять всім відтінкам червоного.

Altuzarra

Altuzarra

Зрозуміло, сезон диктує і вибір тканини. У фаворі шифон і джерсе, як найбільш гнучкі матеріали. Багато дизайнерів спробували представити моделі з важких тканин або, принаймні, обіграти їх тему, як Reem Acra, і прийти до протилежного ефекту.

Reem Acra

Reem Acra

Трохи прозорого

Модні плаття підтримають тренд прозорості, але він буде далекий від того, що можна було бачити на показах осінніх колекцій. Тепер на перший план виходить вишукана фігурна перфорація (Christopher Kane (Крістофер Кейн), Damir Doma, Barbara Tfank).

Christopher Kane (Крістофер Кейн)

Christopher Kane (Крістофер Кейн)

Damir Doma1

Damir Doma

Barbara Tfank

Barbara Tfank

А мережива залишаються для підкреслення жіночності (Blumarine, Chanel (Шанель), Alexandre Hertchcovich).

Blumarine (Блюмарін)

Blumarine (Блюмарін)

Chanel (Шанель)

Chanel (Шанель)

Alexandre Herchcovitch

Alexandre Herchcovitch

Записки про геометрію

Різноманітність силуетів, які використовують модні плаття , вражає. Навіть такий конформістський а-силует був обіграний з безлічі сторін. Наприклад, Peter Pilotto пропонує міні-спідницю, що нагадує дзвін (давно вже на подіумі не було жорстких конструкцій), а Vika Gazinskaya експериментує з оверсайзом, що, само по собі, вже дуже незвично для літа.

Peter Pilotto

Peter Pilotto

Vika Gazinskaya

Vika Gazinskaya

Fausto Puglisi, взагалі, розділяє конструкцію плаття на три частини, пропонуючи як епатажний діловий, так і відкритий варіант. Простота силуету в Paco Rabanne компенсується вибором матеріалу - ПВХ знову повертається в моду.

Fausto Puglisi

Fausto Puglisi

Paco Rabanne

Paco Rabanne

На іншій чаші терезів лежить не менш привабливий і настільки ж жіночний варіант - футляр. Herve Leger by Мах Azria і David Koma створюють моделі, ідеальні для власниць фігури типу «пісочний годинник», розставляючи потрібні акценти за допомогою колорблокінга і поясів.

Herve Leger by Мах Azria

Herve Leger by Мах Azria

David Koma

David Koma

Приватні моделі

На загальному фоні виділяються модні плаття від Givenchy (Жіванші) - на сезон весна-літо 2014 бренд підготував своєрідний вибух, що виник від зіткнення японської і африканської культур. Звідси - відтінки коричневого, багаточисельні драпіровки і нечітка лінія рукава.

Givenchy (Жіванші)

Givenchy (Жіванші)

Не менше сміливо відноситься до своїх платтів Akris: асиметричні вирізи, поєднання різних узорів і незвичайний для теплого сезону вибір кольорів можуть зробити бренд фаворитом в тих, кому хочеться чогось непередбачуваного.

Akris

Akris

Dsquared2 робить ставку на стиль Барбі - ультракороткі платтячка, які рекомендується доповнити жакетом в тон. Особлива увага приділяється декору (текстура, переходи), який робить ці легковажні речі елегантними.

Dsquared2

Dsquared2

Dolce&Gabbana продовжує експлуатувати тему Візантії, але цього разу у італійців вийшла справжня весна у всіх її проявах: від насиченого земляного кольору до прозорого листя і ніжних відтінків. А поєднання крупної фурнітури з легкими летючими рукавами, створює дійсно збалансований образ.

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана)

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана)

Ви відмітили? Навіть після нашого детального розбору важко сформулювати якесь єдине віяння або перерахувати по пальцях модні фасони платтів. Зате точно можна бути упевненими - цього сезону ми будемо вільні в своєму виборі.Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти