Femme
Все для i про жiнок


Модні плаття для повних 2013

01.10.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Все ті модні тенденції, які будуть актуальні в 2013 році, лягли і в модні колекції для дівчат з апетитними округлими формами. Такі бренди, як Олена Міро (Elena Miro), Марина Рінальді (Marina Rinaldi) та інші підтверджують той факт, що бути модною і красивою потрібно і можна з пишними формами фігури.

Модні плаття для повних 2013 підтверджують той факт, що будь-яка «рембрандтовська дівчина» повинна брати від життя все. Вона може бути і діловою, розкутою, красивою і стильною, романтичною і спокусливою. Такі «заборонені кольори» як білий і блискучі золотий і сріблястий тони є їх справжньою прикрасою. Їх ефектно поєднують з іншими тонами. Синій і чорний кольори, які роблять більш стрункими, також використовуються в колекції. До того ж вони є завжди модними тонами, у тому числі і в 2013 році.

З фасонів модними будуть і облягаючі плаття футляр, і плаття для повних із запахом, плаття туніки і довгі вечірні плаття а-типу. Слідуючи модним тенденціям, багато платтів виконано з декількох фактур, декоруються хутром і шкірою, блискучими нитками. Все це створює відчуття свята і нарядності.

Marina Rinaldi

Marina Rinaldi

Marina Rinaldi

Marina Rinaldi

Marina Rinaldi

Сподіваємося, що такі модні плаття для повних 2013 залучать вітчизняних дизайнерів до створення прекрасних вбрань для наших красунь з апетитними формами.

По матеріалам thе-drеss.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти