Femme
Все для i про жiнок


Модні джинси 2012

01.10.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

модні джинси 2012

Джинси - улюблена деталь жіночого гардероба, яка з сезону в сезон не здає своїх позицій в моді: красиво, зручно, практично! Наймодніші джинси 2012 - skinny: вони облягають тіло, як власна шкіра, створюють приголомшливо спокусливий образ, тому актуальні вже не перший рік. Власницям ідеальної фігури вони дозволяють продемонструвати свої достоїнства, інші представниці прекрасної статі поєднують їх з довгими туніками і теж виглядають на всі 100%!

Проте, модні джинси 2012 не обмежуються лише одним фасоном: популярні також дещо укорочені джинси-дудочки як в Sandro, широкі моделі як в Chloe, майже класичні, прямі варіанти з швом спереду, як в Just Cavalli, розкльошені моделі під стиль 70-х років, як в Gucci та ін. Талія модних джинсів може бути і високою, і - на стегнах: це - не принципово і залежить від переваг жінки.

Укорочені моделі вузьких джинсів популярніші, чим довгі: вони прекрасно поєднуються і з високим каблуком, і - з низьким, створюючи елегантний образ.

Модні джинси 2012

У колірній гаммі модних джинсів 2012 віддається перевага темно-синьому, чорному, коричневому і сірому тонам, проте зустрічаються моделі і незвичайних відтінків - червоного і бордового. Для літніх і круїзних колекцій традиційна світла гамма кольорів, що складається з білого і різних відтінків блакитного і сірого кольорів. Актуальні градієнти кольорів, з плавними переходами від темного до світлого кольору і назад, як в Just Cavalli, Miss Sixty і ін.

Найбільш актуальні моделі джинсів, виконані в стилі мінімалізм: жодних стразів і вишивок! Завдяки строгості і лаконічності крою і декору, такі джинси прекрасно вписуються в атмосферу офісу: у поєднанні з блузами і піджаками вони відповідають вимогам дресс-кода. Втім, джинси настільки демократичні, що можуть бути використані навіть в ансамблі для урочистого випадку при вдалому підборі верху і аксесуарів.

Трендом моди 2012 є «подвійний деним» - поєднання в одному ансамблі костюма декількох елементів джинсової тканини. Сорочки, куртки, топи з денима знов на гребні популярності!

модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012 модні джинси 2012

Джинси органічно вписуються в ансамблі костюмів ковбойського стилю відомого бренду DSquared: це - не дивно, адже колись вони були елементом робочого одягу золотошукачів. Як декор в цих моделях використані розриви і прорізи на тканині, імітація накладних кишень і нашивань на коліна - елементів, характерних для спецодягу. Проте в цілому ансамблі костюма ковбойського стилю створюють гламурний і романтичний образ завойовника Дикого Заходу, не дивлячись на потертості і прорізи на джинсах.

Змінюючись відповідно до тенденцій, модні джинси 2012 сприяють створенню нових образів, залишаючись бажаними, улюбленими і необхідними елементами гардероба сучасної жінки: без них - нікуди!


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти