Femme
Все для i про жiнок


Модні чоловічі стрижки 2014

17.03.2014 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Чоловічі стрижки 2014 змінилися, тепер вони тяжіють до короткого волосся, строгих форм і чітких ліній. І якщо торік актуально було носити довге, дещо безладне волосся, то тепер модні тенденції вітають короткі стрижки із строгими, гладкими лініями. Ще один тренд - контраст довжини волосся. Наприклад, на фронтально-тім'яній зоні (чубку) волосся подовжене, а на скронево-бічній - коротке або ультракоротке.

модні чоловічі стрижки 2014

Чоловічі стрижки 2014: фарбування і меліровка

Якщо раніше вважалося, що чоловіче фарбування не прийнятне, то на сьогоднішній день цей стереотип розвіяний. Стилісти-перукарі вітають і навіть рекомендують додати до сучасної чоловічої стрижки гру кольору або по-іншому - фарбування.

чоловічі стрижки 2014

Якщо вибирати з варіантів сучасного фарбування, то краще зупинитися на омбре, меліровці і кератиновій фарбі.

Чоловікам, які хочуть позбутися сивини, стилісти пропонують коротке фарбування "камуфляж": сиве волосся не зафарбовується на 100%, а тонується, тому підсумковий результат виходить з сивиною. Таку фарбу випускають багато сучасних виробників, тому знайти її не складе труднощів.

Попередження! Якщо ваше волосся більш чим на 70% сиве, то краще відмовитися від фарби "камуфляж" і зупинитися на звичайній.

чоловічі стрижки 2014

Гітлерюгенд - модна чоловіча стрижка 2014

Гітлерюгенд - це незвичайна ретро-стрижка з кричущою назвою. Інколи її називають по-іншому - "під фріца". Прийшла до нас вона з далеких 80-х. І якщо у той час вона була просто актуальна, то в наш - викликала справжній фурор. Майже кожен другий чоловік вибирає саме її, через те, що вона додає образу яскравості і виразності.

чоловічі стрижки 2014

І не можна не згадати про те, що чоловіча стрижка "гітлерюгенд" виглядає дивовижно на всіх представниках сильної статі, не дивлячись на смакові переваги, зріст, вагу і образ. Тому якщо ви вибираєте стрижку, яка з точністю передасть ваш характер, то зупиніться саме на ній.

чоловічі стрижки 2014

Undercut - чоловіча стрижка 2014

У нинішньому році буде дуже актуальна Undercut - інтерпретація стрижки "гітлерюгенд". І якщо говорити про відмінності між стрижками, то вони незначні. На відміну від першого варіанту, в Undercut потилична і скронева частина повністю виголюється, а чубок є найдовшим елементом стрижки.

Стилісти-перукарі рекомендують укладати її по разному: на бік, гладко або їжачком.

чоловічі стрижки 2014

Канадка - ще одна чоловіча стрижка

Якщо розглядати універсальні чоловічі стрижки 2014 року, то ідеальним варіантом залишається класика. Наприклад "канадка" з коротко вистриженою тім'яною, скроневою і потиличною частиною. До речі, серед переваг даної стрижки - м'який, ледь помітний перехід довжини. Ідеально вона личить чоловікам з густим, кучерявим або слухняним волоссям.

чоловічі стрижки 2014

Модні чоловічі стрижки 2014 року всілякі, тому вибрати щось своє не складе труднощів!

Чоловічі стрижки 2014 - модні тенденції, фото:

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014

чоловічі стрижки 2014Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти