Femme
Все для i про жiнок


Мода на спортивний одяг

10.06.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

спортивний одяг
спортивний одяг
До недавнього часу спортивний костюм був тим одягом, який асоціювався з поїздкою на дачу або туристичним походом. Словосполуку «мода на спортивні костюми» можна було почути дуже рідко. Для багатьох похід в спортивний зал відкладався унаслідок відсутності зручного, легкого і красивого одягу. Зараз ситуація змінилася. Різноманітність моделей дає можливість підібрати спортивний костюм для занять будь-якими видами спорту, в будь-якому сезоні. Провідні фірми виробники, творці спортивного одягу, пропонують речі, які можуть підкреслити ваш неповторний індивідуальний стиль.

Заняття фізкультурою завжди асоціювалося з таким одягом як майка, лосини, шорти або футболка. Цю уніформу сьогодні можна замінити зручними костюмами, створеними спеціально для подібних занять. До моди увійшов складний крій і багатошаровість, і для спортивної моди це не з'явилося виключенням. Сучасний костюм для тих, хто віддає перевагу фитнесу - це, перш за все, брюки, які можуть обтягувати вашу фігуру або приховувати її недоліки. Існує величезний вибір широких і вузьких брюк, разного крою і довжини. Поєднання брюк з модними топами і блузами - це ще одна тенденція в сучасній моді на спортивні костюми. Різні відтінки і стилі, поєднання кольорів, починаючи з класичного чорного і білого, і закінчуючи яскравими, веселковими відтінками. Основна відмінність всіх цих костюмів - натуральні тканини, здатні забезпечити необхідний приплив повітря.

Варто відзначити ще один напрям в спортивній моді - це костюми для занять йогою. Особливе значення тут надається тканинам. Окрім традиційної бавовни і льону, можливе використання шовку і оксамиту. Відтінки для даних костюмів вибираються м'якші, натуральніші. Перевага віддається білому, ясно-рожевому або шоколадному.

Крій подібного одягу складний, але він ніколи не утруднятиме рухів. Відкриті топи або багатошарові блузи, штани - «зуави» або широкі спідниці - таке поєднання можна зустріти в модних колекціях одягу для йоги.

Спортивний одяг - це різноманіття фасонів, стилів. Він включає не лише костюми, але і кросовки, куртки, вітровки. На сьогоднішній день на піку популярності залишається класичний стиль, а оригінальність забарвлень додає йому різноманітність і неповторність.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти